SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45341885

ISENMANN SLOVENSKO s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2010
IČO
45341885
DIČ
2022972435
Sídlo
M.R. Štefánika 71, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľJürgen Schwarz

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ISENMANN SLOVENSKO s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 17. 2. 2010. Vo vedení firmy: Jürgen Schwarz. V roku 2025 mala firma tržby 914 tis. € (+31,5 %) a stratu 40 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať89. z 211 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
914 tis. €
Za rok
+32 %
Od 2014
+275 %
0500 tis.1 mil.2014—2015+59 %2016−4 %2017+3 %2018+22 %2019+17 %2020−12 %2021+33 %2022−1 %2023+36 %2024−20 %2025+32 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,8 %
  • Najlepší rok
    2015, +59 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -4,4 %
    −4,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -10,3 %
    −9,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    122,9 %
    +10,0 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby914 454 €695 231 €869 992 €639 630 €644 009 €484 525 €553 708 €472 451 €386 292 €373 961 €387 859 €244 059 €—
Výsledok hospodárenia−40 103 €−2 659 €33 167 €18 291 €12 778 €−15 813 €3 331 €−13 194 €−31 161 €−20 383 €18 650 €−11 081 €−16 017 €
Aktíva spolu387 654 €376 577 €374 404 €416 326 €289 219 €371 149 €396 270 €423 553 €276 549 €156 278 €140 092 €107 676 €159 860 €
Vlastné imanie−88 857 €−48 754 €−46 095 €−79 262 €−97 553 €−110 331 €−94 518 €−101 090 €−87 895 €−55 991 €−35 607 €−54 257 €−43 176 €
Podané11. 3. 202617. 2. 20257. 3. 202431. 3. 20239. 3. 202222. 3. 20219. 3. 202026. 2. 201927. 3. 20189. 3. 20174. 3. 20168. 3. 20153. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
89. z 211 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022972435
platiteľ od 1. 4. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
M.R. Štefánika 71, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 2. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 58512/L
Základné imanie
10 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46740 Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod),od 2010
  • výroba strojov pre hospodárske odvetvia,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 3 tis. € · posledná 3. 3. 2016

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46740), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202589. z 211
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 5. 2019Presun sídlaM.R. Štefánika 71 Žilinapredtým Martina Rázusa 9 Žilina
  3. 29. 12. 2012Presun sídlaMartina Rázusa 9 Žilinapredtým Cintorínska 7 Bratislava
  4. 1. 4. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022972435
  5. 17. 2. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45341885

ISENMANN SLOVENSKO s. r. o. – tržby 914 tis. € – IČO 45341885