SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45342695

EXIST s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2010
IČO
45342695
DIČ
2022964658
Sídlo
Platanová 16, 010 07 Žilina
firmy v okolí

KonateľMgr. Robert Čierňava+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EXIST s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 30. 1. 2010. Vo vedení firmy: Robert Čierňava a Lucia Čierňavová. V roku 2025 mala firma tržby 86 tis. € (+34,0 %) a zisk 43 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať744. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
86 tis. €
Za rok
+34 %
Od 2014
+116 %
050 tis.100 tis.2014—2015+17 %2016−12 %2017−32 %2018+7 %2019−20 %2020−28 %2021+148 %2022+41 %2023−34 %2024+64 %2025+34 %
  • Najlepší rok
    2021, +148 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    49,6 %
    +6,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    79,2 %
    +51,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    58,6 %
    +34,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    26,0 %
    +14,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby86 343 €64 414 €39 310 €59 710 €42 331 €17 086 €23 585 €29 596 €27 750 €40 838 €46 535 €39 922 €—
Výsledok hospodárenia42 842 €28 066 €10 741 €27 103 €19 682 €1 497 €1 570 €4 261 €−4 796 €2 414 €6 109 €−6 221 €−10 928 €
Aktíva spolu73 089 €116 529 €79 162 €89 781 €61 588 €37 431 €41 668 €35 309 €32 678 €38 240 €38 766 €28 734 €30 458 €
Vlastné imanie54 122 €102 937 €74 871 €64 129 €37 026 €17 314 €17 037 €15 467 €11 206 €16 002 €13 588 €6 823 €13 043 €
Podané24. 3. 202618. 6. 20255. 3. 202428. 3. 202318. 3. 202216. 3. 202122. 6. 202021. 3. 201928. 3. 20189. 3. 201731. 3. 201625. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
744. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022964658
platiteľ od 1. 12. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Platanová 16, 010 07 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 1. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 52365/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • faktoring a forfaitingod 2010
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2010
  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2010
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 20. 3. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025744. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 12. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022964658
  3. 30. 1. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45342695

EXIST s.r.o. – tržby 86 tis. € – IČO 45342695