SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45345449

CALEO Slovakia s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dunajská Streda · od 2010
IČO
45345449
DIČ
2022948147
Sídlo
Júliusa Lőrincza 2136/12, 929 01 Dunajská Streda
firmy v okolí

KonateľArpád Zorgovský+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CALEO Slovakia s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, v registri od 6. 1. 2010. Vo vedení firmy: Arpád Zorgovský a Kristián Kovács. V roku 2025 mala firma tržby 284 tis. € (−15,4 %) a zisk 55 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať539. z 1 682 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
284 tis. €
Za rok
−15 %
Od 2013
+93 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+30 %2015−17 %2016+105 %2017+8 %2018+15 %2019+15 %2020−8 %2021−10 %2022+8 %2023+10 %2024−26 %2025−15 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,6 %
  • Najlepší rok
    2016, +105 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,3 %
    +16,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,3 %
    +21,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,4 %
    +14,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    32,8 %
    −6,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby283 517 €335 261 €453 697 €413 815 €384 446 €426 606 €463 704 €402 612 €350 794 €325 850 €159 039 €190 869 €147 099 €
Výsledok hospodárenia54 741 €11 019 €11 332 €663 €−2 618 €−2 992 €−17 404 €1 079 €3 870 €3 957 €−58 880 €−70 156 €−87 747 €
Aktíva spolu268 492 €202 569 €259 817 €431 237 €352 471 €358 889 €303 144 €311 269 €312 072 €275 692 €243 750 €78 050 €45 287 €
Vlastné imanie180 371 €123 069 €112 050 €102 955 €102 397 €105 016 €108 008 €125 412 €124 333 €120 463 €56 785 €46 350 €30 €
Podané27. 6. 202621. 6. 202528. 6. 202426. 6. 202328. 6. 202225. 6. 202130. 10. 202027. 6. 201931. 5. 201829. 6. 201729. 6. 201628. 4. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
539. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
16 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022948147
platiteľ od 22. 1. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Júliusa Lőrincza 2136/12, 929 01 Dunajská Streda
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 1. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 24882/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dunajská Streda.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 3 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • administratívne službyod 2010
  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2010
  • vedenie účtovníctvaod 2010
  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • počítačové službyod 2010
  • skladovanieod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 6. 11. 2019

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025539. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 4. 2022Nový spoločníkArpád Zorgovský, podiel 50 %
  3. 8. 4. 2022Nový spoločníkIng. Kristián Kovács, podiel 50 %
  4. 6. 1. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45345449

CALEO Slovakia s.r.o. – tržby 284 tis. € – IČO 45345449