SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45352364

AGROSERVIS STUPAVA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stupava · od 2010
IČO
45352364
DIČ
2022952822
Sídlo
Hviezdoslavova 74, 900 31 Stupava
firmy v okolí

KonateľIng. Eva Gašpareková+ 5 ďalších osôb

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AGROSERVIS STUPAVA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stupava, v registri od 6. 1. 2010. Vo vedení firmy: Eva Gašpareková, Marcela Gašpareková a 4 ďalšie osoby. V roku 2025 mala firma tržby 24 tis. € (−2,4 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať375. z 420 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
24 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2013
−29 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014+54 %2015−18 %2016−58 %2017+33 %2018−25 %2019+33 %2020+1 %2021+2 %2022+0 %2023+0 %2024+0 %2025−2 %
  • Najlepší rok
    2014, +54 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -8,5 %
    −6,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -18,7 %
    −14,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    35,0 %
    +3,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby24 065 €24 667 €24 667 €24 667 €24 667 €24 214 €24 000 €18 000 €24 000 €18 000 €42 844 €52 278 €34 008 €
Výsledok hospodárenia−2 047 €−531 €2 798 €2 819 €3 618 €2 498 €2 458 €4 371 €4 284 €−3 239 €3 020 €2 439 €−15 329 €
Aktíva spolu10 969 €12 768 €13 033 €10 185 €7 464 €3 596 €7 078 €2 918 €7 660 €2 188 €17 768 €14 767 €10 428 €
Vlastné imanie7 130 €8 683 €9 214 €6 416 €3 597 €−21 €−2 518 €−4 976 €−9 348 €−13 631 €−10 366 €−13 386 €−15 825 €
Podané11. 2. 202627. 2. 20256. 2. 20247. 2. 20232. 3. 20221. 3. 20212. 3. 202013. 2. 201928. 3. 201820. 3. 20174. 2. 201626. 2. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
375. z 420 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022952822
platiteľ od 5. 2. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

6 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hviezdoslavova 74, 900 31 Stupava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 1. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 62362/B
Základné imanie
6 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47520 Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stupava.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2010
  • prípravné práce k realizácii stavby,od 2010
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • výroba reklamných zariadení,od 2010
  • predaj jedov a žieravín,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47520), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025375. z 420
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 2. 2026 · 2 záznamy

  1. 11. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 1. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45352364

AGROSERVIS STUPAVA, s. r. o. – tržby 24 tis. € – IČO 45352364