SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45358141

Proneco, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rozhanovce · od 2010
IČO
45358141
DIČ
2022987252
Sídlo
Matúša Čáka Trenčianskeho 19, 044 42 Rozhanovce
firmy v okolí

KonateľIng. Richard Nagy, PhD.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Proneco, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rozhanovce, v registri od 22. 2. 2010. Vo vedení firmy: Richard Nagy. V roku 2025 mala firma tržby 39 tis. € (+19,3 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať878. z 1 431 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
39 tis. €
Za rok
+19 %
Od 2014
+132 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−23 %2016+133 %2017+28 %2018+16 %2019−8 %2020−20 %2021+47 %2022+2 %2023+2 %2024−34 %2025+19 %
  • Najlepší rok
    2016, +133 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    26,6 %
    +21,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,6 %
    +5,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,5 %
    +5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,3 %
    +1,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby38 915 €32 624 €49 663 €48 910 €47 890 €32 597 €40 803 €44 252 €38 251 €29 990 €12 859 €16 793 €—
Výsledok hospodárenia10 356 €1 704 €11 646 €9 224 €19 332 €9 541 €18 596 €18 111 €16 423 €15 141 €3 802 €4 797 €5 170 €
Aktíva spolu159 633 €151 101 €151 179 €95 433 €81 446 €109 405 €105 440 €81 000 €62 878 €50 559 €31 982 €28 479 €33 145 €
Vlastné imanie155 905 €150 449 €148 745 €——108 542 €99 001 €80 405 €62 294 €45 872 €30 731 €26 929 €22 132 €
Podané9. 3. 20261. 3. 202517. 3. 202418. 3. 202312. 3. 202220. 3. 202126. 3. 202025. 3. 201919. 3. 201827. 3. 201723. 3. 201627. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
878. z 1 431 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Matúša Čáka Trenčianskeho 19, 044 42 Rozhanovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 2. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 25141/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
71110 Architektonické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rozhanovce.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • čistiace a upratovacie službyod 2010
  • vedenie účtovníctvaod 2010
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2010
  • počítačové službyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Architektonické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025878. z 1 431
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (architektonické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 2. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia architektonické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45358141

Proneco, s.r.o. – tržby 39 tis. € – IČO 45358141