SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45360537

Concentra, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · od 2010
IČO
45360537
DIČ
2022961589
Sídlo
Meštianska 3, 945 01 Komárno
firmy v okolí

KonateľMgr. Gergely Szabó

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Concentra, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, v registri od 1. 2. 2010. Vo vedení firmy: Gergely Szabó. V roku 2025 mala firma tržby 150 tis. € (−20,1 %) a zisk 67 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať678. z 4 305 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
150 tis. €
Za rok
−20 %
Od 2013
+194 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+4 %2015+105 %2016−2 %2017−0 %2018−4 %2019+45 %2020−15 %2021−4 %2022+9 %2023+27 %2024+13 %2025−20 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,4 %
  • Najlepší rok
    2015, +105 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    44,4 %
    −19,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    20,1 %
    −20,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,0 %
    −18,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,8 %
    −2,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby150 486 €188 323 €166 864 €131 071 €120 100 €125 524 €147 449 €101 650 €106 390 €106 435 €108 735 €53 083 €51 130 €
Výsledok hospodárenia66 882 €119 430 €104 223 €77 189 €74 398 €75 603 €83 825 €52 012 €59 445 €57 877 €59 996 €20 442 €13 501 €
Aktíva spolu335 077 €308 183 €242 417 €161 505 €139 333 €164 045 €111 412 €79 030 €78 773 €83 567 €97 999 €51 796 €45 830 €
Vlastné imanie332 323 €297 741 €232 311 €157 088 €135 501 €81 103 €89 325 €57 512 €64 945 €63 377 €65 496 €25 942 €19 001 €
Podané27. 2. 202630. 4. 202517. 5. 202414. 2. 202324. 3. 20228. 3. 20213. 4. 202012. 4. 20199. 3. 20187. 3. 20172. 5. 201611. 5. 20155. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
678. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022961589
platiteľ od 1. 3. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Meštianska 3, 945 01 Komárno
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 2. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 50344/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Komárno.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • vydavateľská činnosťod 2010
  • administratívne službyod 2010
  • výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojovod 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných viedod 2010
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2010
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2010
  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 13. 11. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025678. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 8. 2022Nový spoločníkMgr. Gergely Szabó, podiel 100 %
  3. 20. 1. 2020Presun sídlaMeštianska 3 Komárnopredtým Komárňanská 202/36 Veľký Meder
  4. 1. 2. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45360537

Concentra, s.r.o. – tržby 150 tis. € – IČO 45360537