SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45371261

GASTRINT s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Partizánske · od 2010
IČO
45371261
DIČ
2022957409
Sídlo
Hurbanova 373/9, 958 01 Partizánske
firmy v okolí

KonateľAndrea Fritzmannová+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GASTRINT s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Partizánske, v registri od 1. 2. 2010. Vo vedení firmy: Andrea Fritzmannová, Eva Fritzmannová a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 177 tis. € (+6,2 %) a stratu 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1195. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
177 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2013
+24 %
0100 tis.200 tis.2013—2014−4 %2015+5 %2016+8 %2017+5 %2018−4 %2019+11 %2020+5 %2021−11 %2022−15 %2023+0 %2024+19 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,8 %
  • Najlepší rok
    2024, +19 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -9,9 %
    −18,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -20,9 %
    −34,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -11,1 %
    −19,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    46,8 %
    +5,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby176 848 €166 528 €139 483 €139 483 €163 393 €183 092 €175 173 €157 795 €163 571 €155 557 €143 636 €137 376 €143 056 €
Výsledok hospodárenia−17 421 €13 741 €20 698 €−2 542 €19 200 €17 917 €−2 140 €−3 265 €7 650 €−328 €4 220 €10 859 €15 472 €
Aktíva spolu156 923 €172 878 €158 532 €132 448 €142 840 €122 223 €103 425 €107 741 €130 746 €133 957 €75 617 €63 313 €72 531 €
Vlastné imanie83 547 €100 968 €87 229 €66 532 €69 074 €49 874 €31 957 €34 096 €44 628 €38 336 €38 665 €35 042 €51 658 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202426. 6. 202329. 6. 202230. 6. 202130. 10. 202030. 3. 20191. 4. 201830. 3. 201730. 3. 201627. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1195. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hurbanova 373/9, 958 01 Partizánske
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 2. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 22556/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Partizánske.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia v odbore - -vnútorné lekárstvo -gastroenterológia -certifikovaná pracovná činnosť : abdominálna ultrasonografia u dospelýchod 2010
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
35 zmlúv
posledná 11. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—11. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251195. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45371261

GASTRINT s. r. o. – tržby 177 tis. € – IČO 45371261