SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45376824

Omelta s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010

predtým DASHU s.r.o.

IČO
45376824
DIČ
2022997526
Sídlo
Miletičova 9, 821 08 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Omelta s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 27. 2. 2010. V roku 2024 mala firma tržby 75 tis. € (−1,0 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať20. z 44 v odvetví
2/5

Pozor: 3 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
75 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2013
+82 %
050 tis.100 tis.2013—2014+9 %2015+95 %2016−5 %2017−39 %2018+20 %2019+27 %2020+0 %2021−33 %2022+31 %2023+13 %2024−1 %
  • Najlepší rok
    2015, +95 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    4,7 %
    +3,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    18,8 %
    +13,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    18,8 %
    +13,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby74 757 €75 526 €66 819 €51 164 €76 933 €76 933 €60 346 €50 081 €82 750 €87 314 €44 875 €41 053 €
Výsledok hospodárenia3 546 €805 €238 €327 €467 €467 €922 €1 726 €1 542 €1 256 €238 €388 €
Aktíva spolu18 821 €15 275 €14 470 €15 272 €14 945 €14 945 €14 249 €13 741 €12 517 €10 152 €8 975 €8 735 €
Vlastné imanie18 821 €15 275 €14 470 €14 232 €13 905 €13 905 €13 438 €12 516 €11 076 €9 534 €8 278 €8 040 €
Podané30. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20192. 7. 201831. 3. 201731. 3. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
20. z 44 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022997526
platiteľ od 1. 3. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

  • YANJI SHI LONGHU INVESTMENT CO. LTDSpoločník 100 %vklad 7 000 € · vo firme od 2025
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Miletičova 9, 821 08 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 2. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 190441/B
Základné imanie
7 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
74900 Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
DASHU s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • výkon činnosti stavbyvedúcehood 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 30. 7. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202420. z 44
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

10 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 10.

História zmien

Posledná zmena 1. 1. 2026 · 7 záznamov

  1. 1. 1. 2026Zrušená registrácia DPH
  2. 22. 7. 2025Zmena obchodného menaOmelta s. r. o.predtým DASHU s.r.o.
  3. 22. 7. 2025Presun sídlaMiletičova 9 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Sládkovičova 1773/59 Revúca
  4. 22. 7. 2025Nový spoločníkYANJI SHI LONGHU INVESTMENT CO. LTD, podiel 100 %
  5. 30. 6. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  6. 1. 3. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2022997526
  7. 27. 2. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45376824

Omelta s. r. o. – tržby 75 tis. € – IČO 45376824