SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45378487

MPTT, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2010
IČO
45378487
DIČ
2022958696
Sídlo
L. Novomeského 2666/6, 911 08 Trenčín
firmy v okolí

KonateľIng. Miloš Pajtina+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MPTT, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 1. 2. 2010. Vo vedení firmy: Miloš Pajtina a Mária Bružinová. V roku 2025 mala firma tržby 462 tis. € (−5,6 %) a stratu 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1219. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
462 tis. €
Za rok
−6 %
Od 2014
+110 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015−17 %2018+11 %2019−41 %2020+109 %2021+47 %2022+11 %2023+34 %2024−10 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,0 %
  • Najlepší rok
    2020, +109 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,7 %
    −8,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -23,9 %
    −47,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -13,2 %
    −28,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    44,7 %
    +9,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201520142013
Tržby461 651 €489 206 €544 738 €407 262 €366 880 €249 583 €119 430 €203 414 €183 351 €220 341 €—
Výsledok hospodárenia−16 962 €21 082 €95 289 €52 626 €7 869 €−9 705 €−19 420 €−3 316 €−10 234 €12 311 €−10 545 €
Aktíva spolu128 380 €135 070 €131 499 €132 590 €109 826 €109 175 €92 248 €258 206 €95 541 €111 357 €106 767 €
Vlastné imanie70 997 €88 086 €115 697 €112 520 €61 965 €68 304 €−31 612 €114 769 €19 762 €19 695 €−40 615 €
Podané31. 3. 202631. 3. 20252. 4. 202431. 3. 202331. 3. 20226. 6. 202121. 6. 20211. 4. 201931. 3. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1219. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022958696
platiteľ od 15. 2. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
L. Novomeského 2666/6, 911 08 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 2. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 22542/R
Základné imanie
31 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • medzinárodná nákladná cestná dopravaod 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2010
  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251219. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 8. 2024Nový člen vedeniaIng. Mária Bružinová, konateľ
  3. 10. 1. 2015Nový spoločníkIng. Miloš Pajtina, podiel 100 %
  4. 1. 2. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45378487

MPTT, s. r. o. – tržby 462 tis. € – IČO 45378487