SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45390959

Šamont s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2010
IČO
45390959
DIČ
2022979651
Sídlo
Poľovská 86/20, 040 15 Košice - Poľov
firmy v okolí

KonateľĽuboš Šamo

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Šamont s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Poľov, v registri od 18. 2. 2010. Vo vedení firmy: Ľuboš Šamo. V roku 2025 mala firma tržby 8 tis. € a stratu 11 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2993. z 3 304 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
8 tis. €
Za rok
×4,2
05 tis.10 tis.2020—2021−35 %2022−12 %2023−9 %2024−21 %2025×4,2
  • Najlepší rok
    2025, ×4,2

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202017
Tržby7 619 €1 831 €2 310 €2 550 €2 900 €4 450 €—
Výsledok hospodárenia−11 €−19 €−120 €−150 €−100 €−350 €−133 €
Aktíva spolu0 €0 €0 €0 €0 €——
Vlastné imanie−11 €−19 €−120 €−150 €−100 €−350 €−133 €
Podané28. 6. 202628. 6. 202525. 6. 202426. 6. 202327. 6. 202230. 6. 20212. 7. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2993. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Poľovská 86/20, 040 15 Košice - Poľov
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 2. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 25130/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice - Poľov.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • čistiace a upratovacie službyod 2010
  • vedenie účtovníctvaod 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252993. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 2. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45390959

Šamont s.r.o. – tržby 8 tis. € – IČO 45390959