SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45399654

GSE, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čadca · od 2010
IČO
45399654
DIČ
2022963459
Sídlo
Horelica 510, 022 01 Čadca
firmy v okolí

KonateľVincent Gabriš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GSE, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, v registri od 9. 2. 2010. Vo vedení firmy: Vincent Gabriš. V roku 2025 mala firma tržby 209 tis. € (−6,4 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať381. z 1 367 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
209 tis. €
Za rok
−6 %
Od 2014
+252 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+50 %2016+46 %2017−39 %2018+125 %2019−22 %2020+38 %2021+49 %2022+35 %2023−52 %2024+19 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,1 %
  • Najlepší rok
    2018, +125 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,6 %
    −0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,6 %
    −6,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,0 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,5 %
    −8,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby208 835 €223 213 €188 000 €388 600 €288 561 €193 108 €139 609 €178 280 €79 314 €129 643 €89 071 €59 249 €—
Výsledok hospodárenia1 230 €1 854 €−17 983 €9 619 €1 063 €3 462 €1 038 €9 015 €−5 420 €7 185 €6 479 €1 959 €−10 714 €
Aktíva spolu62 576 €98 943 €135 411 €151 317 €80 022 €101 535 €69 745 €62 724 €48 906 €52 949 €25 919 €31 764 €26 391 €
Vlastné imanie12 848 €11 618 €9 763 €27 746 €18 127 €17 065 €13 602 €12 565 €3 550 €8 970 €1 785 €−4 694 €−6 654 €
Podané7. 2. 202618. 2. 202524. 2. 20244. 3. 202328. 2. 20221. 3. 202114. 2. 202028. 2. 201913. 2. 20182. 3. 201717. 2. 20164. 3. 20157. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
381. z 1 367 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022963459
platiteľ od 1. 5. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Horelica 510, 022 01 Čadca
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 2. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 52417/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46180 Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čadca.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2010
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batériíod 2011
  • opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených elektrických zariadeníod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 28. 8. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46180), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025381. z 1 367
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 7. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 7. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 11. 2021Presun sídlaHorelica 510 Čadcapredtým Horelica 252 Čadca
  3. 1. 5. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022963459
  4. 9. 2. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45399654

GSE, s. r. o. – tržby 209 tis. € – IČO 45399654