SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45400181

ALMAE-B, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45400181
DIČ
2022990211
Sídlo
Komárnická 11, 821 03 Bratislava - Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Ján Mrázik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ALMAE-B, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, v registri od 25. 2. 2010. Vo vedení firmy: Ján Mrázik. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € a zisk 231 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3304. z 3 412 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
+213 %
Od 2013
−98 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014−1 %2015+8 %2017+5 %2018−2 %2019+5 %2020−51 %2021−86 %2022−100 %2023×24,82024+76 %2025+213 %
  • Priemerný rast ročne
    −28,7 %
  • Najlepší rok
    2023, ×24,8

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201520142013
Tržby1 500 €480 €273 €11 €7 168 €49 452 €100 042 €94 895 €97 239 €92 635 €85 386 €86 209 €
Výsledok hospodárenia231 €−3 748 €−9 329 €−7 709 €−6 105 €−15 091 €−10 412 €−6 874 €−8 209 €−4 526 €−2 548 €−6 073 €
Aktíva spolu3 682 €2 296 €2 721 €10 157 €16 928 €24 106 €7 854 €11 089 €15 505 €14 312 €16 414 €22 763 €
Vlastné imanie−94 327 €−94 558 €−90 810 €−81 481 €−73 772 €−104 701 €−89 610 €−79 198 €−72 324 €−57 648 €−53 122 €−50 574 €
Podané29. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202429. 6. 202329. 6. 202226. 6. 20211. 11. 20203. 6. 201928. 6. 201830. 3. 201626. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3304. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022990211
platiteľ od 1. 6. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Komárnická 11, 821 03 Bratislava - Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 2. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 63424/B
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava - Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2010
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2010
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatich,od 2010
  • prevádzkovanie výdajne stravy,od 2010
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253304. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 2. 2023Nový spoločníkIng. Ján Mrázik, podiel 50 %
  3. 27. 10. 2022Nový spoločníkALMAE, s. r. o., podiel 50 %
  4. 1. 6. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022990211
  5. 25. 2. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45400181

ALMAE-B, s. r. o. – tržby 2 tis. € – IČO 45400181