SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45412944

MARTEL ENERGO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2010
IČO
45412944
DIČ
2022971819
Sídlo
Zvonárska 8, 040 01 Košice
firmy v okolí

KonateľIng. Slavomír Bory+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MARTEL ENERGO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 18. 2. 2010. Vo vedení firmy: Slavomír Bory, Peter Saloka a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 1,4 mil. € (+30,6 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať129. z 1 682 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,4 mil. €
Za rok
+31 %
Od 2013
+39 %
01 mil.2 mil.2013—2014−8 %2015+16 %2016+7 %2017+18 %2018+17 %2019−20 %2020−12 %2021−17 %2022+19 %2023+9 %2024−12 %2025+31 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,8 %
  • Najlepší rok
    2025, +31 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,6 %
    −0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,2 %
    −3,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,0 %
    −1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    67,5 %
    +1,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 391 900 €1 065 594 €1 216 292 €1 117 012 €939 210 €1 125 577 €1 272 053 €1 582 822 €1 347 471 €1 138 810 €1 066 800 €921 479 €998 818 €
Výsledok hospodárenia8 074 €11 736 €30 337 €2 630 €−12 878 €4 559 €13 783 €33 715 €−4 159 €12 694 €6 595 €3 001 €65 €
Aktíva spolu397 267 €353 518 €292 961 €330 947 €283 758 €273 170 €343 006 €325 006 €312 721 €264 117 €240 362 €214 947 €214 863 €
Vlastné imanie129 306 €121 233 €109 496 €79 160 €76 531 €89 409 €84 851 €71 069 €37 355 €41 514 €28 819 €22 224 €19 246 €
Podané30. 3. 202630. 3. 20251. 4. 202431. 3. 202316. 6. 202231. 3. 202116. 10. 202031. 3. 201931. 3. 201831. 3. 201729. 3. 201629. 3. 201527. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
129. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022971819
platiteľ od 1. 5. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zvonárska 8, 040 01 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 2. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 25128/V
Základné imanie
6 660 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2010
  • vydavateľská činnosťod 2010
  • administratívne službyod 2010
  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2010
  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • počítačové službyod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 150 tis. € · posledná 8. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO s.r.o. KošiceRámcová zmluva150 tis. €8. 12. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PrešovDohoda – NP Finančné stimuly – Prax pre mladých—15. 11. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025129. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 1. 2012Nový spoločníkLadislav Kivader, podiel 33,3 %
  3. 19. 12. 2011Nový člen vedeniaLadislav Kivader, konateľ
  4. 1. 5. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022971819
  5. 18. 2. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45412944

MARTEL ENERGO s.r.o. – tržby 1,4 mil. € – IČO 45412944