SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45427232

omnius s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010

predtým BETTERLIFE, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
45427232
DIČ
2022976076
Sídlo
Bystrická 6057/25D, 841 07 Bratislava – Devínska Nová Ves
firmy v okolí

KonateľJUDr. Jozef Krivaček+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

omnius s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Devínska Nová Ves, v registri od 24. 2. 2010. Vo vedení firmy: Jozef Krivaček a Damián Bucha. V roku 2025 mala firma tržby 2,6 mil. € (+59,7 %) a zisk 363 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať46. z 1 367 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,6 mil. €
Za rok
+60 %
Od 2014
+3082 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2015+34 %2016−11 %2017+84 %2018+40 %2019+52 %2020+74 %2021−19 %2022+79 %2023−51 %2024+243 %2025+60 %
  • Priemerný rast ročne
    +37,0 %
  • Najlepší rok
    2024, +243 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,0 %
    +8,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    79,3 %
    −18,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    42,3 %
    +22,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    46,7 %
    −32,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 591 976 €1 622 576 €472 957 €961 955 €536 113 €660 683 €379 221 €249 523 €178 860 €96 959 €109 006 €81 464 €—
Výsledok hospodárenia363 243 €92 451 €−9 200 €145 269 €4 880 €3 605 €−2 707 €1 704 €10 166 €6 567 €−25 739 €7 340 €118 €
Aktíva spolu859 472 €461 931 €413 965 €498 804 €151 564 €275 310 €164 277 €100 382 €61 269 €14 304 €44 531 €17 489 €11 395 €
Vlastné imanie458 032 €94 789 €147 372 €156 572 €12 576 €7 696 €4 139 €6 846 €−11 644 €−23 539 €−13 904 €11 835 €4 799 €
Podané31. 12. 202531. 12. 20242. 10. 202329. 6. 202326. 6. 202212. 3. 202130. 6. 202030. 6. 20192. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201627. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
46. z 1 367 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022976076
platiteľ od 15. 3. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bystrická 6057/25D, 841 07 Bratislava – Devínska Nová Ves
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 2. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 113277/B
Základné imanie
7 500 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46180 Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
K4FIN, s.r.o. · BETTERLIFE, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Devínska Nová Ves.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností · 4 ukončené činnosti

  • finančný leasingod 2010
  • vydavateľská činnosťod 2010
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2010
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2010
  • administratívne službyod 2010
  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
42 zmlúv
spolu 16,1 mil. € · posledná 14. 10. 2026

Posledné zmluvy

  • Mestská časť Bratislava-Staré MestoZmluva o dielo a rámcová zmluva o poskytovaní servisných služieb136 tis. €14. 10. 2026
  • Prešovský samosprávny krajZmluva o dielo55 tis. €28. 9. 2026
  • Úrad podpredsedu vlády SR pre Plán obnovy a znalostnú ekonomikuZmluva o poskytnutí dotácie1,4 mil. €18. 12. 2025
  • Hlavné mesto SR BratislavaDodatok č. 2 k Rámcovej dohode MAGTS2300099 zo dňa 17.05.20232,8 mil. €7. 4. 2025
  • Prešovský samosprávny krajZmluva o dielo 1891/2024/DSVPaKR25 tis. €9. 12. 2024
  • Mestská časť Bratislava-Staré Mestododatok č.1—5. 11. 2024
  • Technické siete Bratislava, a.s.Dohoda o pristúpení2,8 mil. €18. 10. 2024
  • Mestská časť Bratislava-Staré MestoZmluva o dielo164 tis. €21. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46180), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202546. z 1 367
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 13. 7. 2026 · 24 záznamov

  1. 13. 7. 2026Záložné právoveriteľ: Všeobecná úverová banka
  2. 31. 12. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 16. 12. 2023Zmena obchodného menaomnius s. r. o.predtým K4FIN, s.r.o.
  4. 23. 12. 2021Zápis konečného užívateľa výhodIng. Damián Bucha
  5. 23. 12. 2021Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Jozef Krivaček
  6. 22. 12. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodDamián Bucha
  7. 22. 12. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Jozef Krivaček
  8. 11. 12. 2021Presun sídlaBystrická 6057/25D Bratislava - mestská časť Devínska Nová Vespredtým Zhorínska 33 Bratislava - mestská časť Lamač
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45427232

omnius s. r. o. – tržby 2,6 mil. € – IČO 45427232