SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45432121

EUROPEAN TECHNICS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2010
IČO
45432121
DIČ
2022987417
Sídlo
Staničné námestie 11, 040 01 Košice
firmy v okolí

KonateľIng. Janka Čuchtová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EUROPEAN TECHNICS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 4. 3. 2010. Vo vedení firmy: Janka Čuchtová. V roku 2025 mala firma tržby 88 tis. € (−41,4 %) a stratu 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať132. z 327 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
88 tis. €
Za rok
−41 %
Od 2014
−72 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+2 %2016+12 %2017+6 %2018+6 %2019+89 %2020−18 %2021−23 %2022−10 %2023−28 %2024−52 %2025−41 %
  • Priemerný rast ročne
    −10,8 %
  • Najlepší rok
    2019, +89 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,5 %
    +5,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -3,2 %
    +21,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,3 %
    +12,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    28,7 %
    −11,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby87 548 €149 444 €308 374 €425 406 €474 333 €612 407 €748 330 €395 277 €372 570 €351 071 €314 367 €307 419 €—
Výsledok hospodárenia−1 276 €−10 384 €−33 026 €−33 311 €48 963 €62 799 €−83 184 €10 863 €10 941 €21 195 €−24 284 €−2 310 €41 638 €
Aktíva spolu56 705 €69 218 €78 644 €157 706 €183 127 €144 802 €153 787 €184 889 €164 869 €151 220 €129 992 €162 147 €146 157 €
Vlastné imanie40 444 €41 720 €52 104 €95 882 €129 194 €80 270 €17 470 €125 879 €115 016 €104 075 €82 880 €107 164 €109 475 €
Podané22. 3. 202617. 3. 202511. 3. 202429. 6. 202323. 3. 202211. 6. 202116. 6. 202017. 6. 20192. 7. 201830. 3. 201724. 3. 201631. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
132. z 327 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022987417
platiteľ od 16. 6. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2019
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Staničné námestie 11, 040 01 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 3. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 25221/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
81290 Ostatné čistiace činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

28 zapísaných činností

  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2010
  • sťahovacie službyod 2010
  • faktoring a forfaitingod 2010
  • skladovanieod 2010
  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2010
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné čistiace činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 2 tis. € · posledná 20. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025132. z 327
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné čistiace činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

10 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 10.

História zmien

Posledná zmena 22. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 22. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 2. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Janka Čuchtová
  3. 16. 4. 2019Zápis konečného užívateľa výhodIng. Janka Čuchtová
  4. 15. 4. 2019Výmaz konečného užívateľa výhodRudolf Sedlák
  5. 4. 4. 2019Nový spoločníkIng. Janka Čuchtová, podiel 100 %
  6. 23. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodRudolf Sedlák
  7. 18. 4. 2013Presun sídlaStaničné námestie 11 Košicepredtým Kováčska 6 Košice
  8. 19. 4. 2012Nový člen vedeniaIng. Janka Čuchtová, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné čistiace činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45432121

EUROPEAN TECHNICS, s.r.o. – tržby 88 tis. € – IČO 45432121