SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45433313

MASERAT, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2010
IČO
45433313
DIČ
2022996316
Sídlo
Moldavská cesta 8/A, 040 11 Košice
firmy v okolí

KonateľIng. Jaroslav Kypr+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MASERAT, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 17. 3. 2010. Vo vedení firmy: Jaroslav Kypr a Marián Jánoš. V roku 2025 mala firma tržby 14 tis. € (+17,9 %) a stratu 26 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5197. z 6 448 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
14 tis. €
Za rok
+18 %
Od 2013
−94 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−18 %2015−54 %2016−0 %2017−0 %2018−3 %2019−64 %2020−46 %2021−80 %2022+47 %2023+105 %2024+26 %2025+18 %
  • Priemerný rast ročne
    −20,4 %
  • Najlepší rok
    2023, +105 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -188,5 %
    +90,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -157,6 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,9 %
    −11,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby14 051 €11 922 €9 434 €4 600 €3 133 €15 600 €28 800 €79 650 €82 413 €82 695 €82 858 €179 009 €217 462 €
Výsledok hospodárenia−26 484 €−33 288 €−22 002 €−23 625 €−20 271 €−23 266 €306 €−20 829 €−19 261 €−20 300 €—−4 547 €−19 723 €
Aktíva spolu16 804 €10 267 €11 467 €5 784 €5 950 €4 076 €1 534 €1 231 €7 197 €43 325 €13 100 €20 518 €41 157 €
Vlastné imanie3 381 €865 €3 153 €2 654 €2 279 €2 450 €1 215 €910 €838 €2 099 €−67 600 €−224 800 €−220 253 €
Podané30. 3. 202626. 3. 202518. 3. 202422. 3. 202321. 3. 202222. 3. 202114. 3. 202021. 3. 201922. 3. 201829. 3. 201722. 3. 201624. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5197. z 6 448 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK7120000195
platiteľ od 1. 6. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Moldavská cesta 8/A, 040 11 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 3. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 30992/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • vydavateľská činnosť,od 2010
  • administratívne služby,od 2010
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2010
  • obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu,od 2010
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • finančný leasing,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255197. z 6 448
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

272 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 272.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 6. 2023Nový člen vedeniaIng. Marián Jánoš, MBA, konateľ
  3. 9. 12. 2022Nový spoločníkDr.Max Holding SK, a.s., podiel 100 %
  4. 1. 4. 2022Nový člen vedeniaIng. Jaroslav Kypr, konateľ
  5. 20. 9. 2012Presun sídlaMoldavská cesta 8/A Košicepredtým Boženy Němcovej 8 Bratislava
  6. 1. 6. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK7120000195
  7. 17. 3. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45433313

MASERAT, s. r. o. – tržby 14 tis. € – IČO 45433313