SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45443637

D. flex s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45443637
DIČ
2023007558
Sídlo
Kopčianska 10, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľZdenek Dlhý

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

D. flex s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 31. 3. 2010. Vo vedení firmy: Zdenek Dlhý. V roku 2025 mala firma tržby 397 tis. € (−15,8 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať529. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
397 tis. €
Za rok
−16 %
Od 2014
+32 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+18 %2016−8 %2017+8 %2018+8 %2019+12 %2020−43 %2021−10 %2022+29 %2023+36 %2024+25 %2025−16 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,6 %
  • Najlepší rok
    2023, +36 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,6 %
    −0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,8 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,7 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    65,7 %
    −27,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby397 386 €472 233 €377 874 €277 844 €215 105 €238 339 €421 566 €377 240 €350 741 €326 194 €353 329 €300 285 €
Výsledok hospodárenia2 354 €6 690 €7 543 €1 148 €−25 385 €−53 876 €2 817 €6 652 €−46 864 €−7 078 €2 052 €−24 594 €
Aktíva spolu142 149 €144 900 €127 049 €37 214 €37 350 €70 504 €138 515 €55 471 €42 933 €17 129 €33 421 €43 568 €
Vlastné imanie48 716 €9 486 €2 796 €−54 747 €−55 895 €−30 510 €24 126 €21 309 €−98 466 €−51 602 €−44 524 €−46 575 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202527. 6. 20242. 5. 20232. 5. 202230. 6. 20216. 2. 202012. 3. 20192. 7. 201829. 6. 201730. 5. 201629. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
529. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023007558
platiteľ od 1. 5. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kopčianska 10, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 3. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 64237/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2010
  • donášková služba,od 2010
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2010
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností,od 2010
  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 7 tis. € · posledná 25. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025529. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

481 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 481.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2024Presun sídlaKopčianska 10 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Moldavská 109/4 Bratislava
  3. 3. 6. 2023Nový spoločníkZdenek Dlhý, podiel 100 %
  4. 31. 3. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45443637

D. flex s. r. o. – tržby 397 tis. € – IČO 45443637