SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45456828

BADEO, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ľubotice · od 2010
IČO
45456828
DIČ
2023012442
Sídlo
Východná 2820/4, 080 06 Ľubotice
firmy v okolí

KonateľStanislav Pavelek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BADEO, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ľubotice, v registri od 20. 3. 2010. Vo vedení firmy: Stanislav Pavelek. V roku 2025 mala firma tržby 44 tis. € (−3,7 %) a stratu 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať827. z 1 235 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
44 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2013
+219 %
050 tis.100 tis.2013—2014+64 %2015+75 %2016+31 %2017−32 %2018+13 %2019−4 %2020+104 %2021−23 %2022+62 %2023−30 %2024−33 %2025−4 %
  • Najlepší rok
    2020, +104 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -33,4 %
    −2,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -50,5 %
    −24,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    133,2 %
    +19,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby43 827 €45 513 €68 410 €98 262 €60 676 €78 478 €38 524 €40 000 €35 376 €51 797 €39 510 €22 593 €13 742 €
Výsledok hospodárenia−14 624 €−14 218 €−8 830 €8 009 €1 941 €455 €−10 758 €−5 217 €−10 637 €1 514 €−967 €−8 197 €−4 311 €
Aktíva spolu28 965 €54 763 €34 662 €52 109 €33 560 €36 300 €13 314 €24 230 €27 289 €24 024 €22 156 €15 783 €21 177 €
Vlastné imanie−9 624 €−7 644 €6 575 €15 405 €7 395 €5 455 €−5 758 €−217 €−737 €6 514 €4 033 €95 €8 292 €
Podané15. 6. 202623. 5. 202520. 3. 202415. 3. 202321. 3. 202230. 3. 202120. 3. 202020. 3. 201910. 5. 201827. 2. 201717. 3. 201626. 6. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
827. z 1 235 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023012442
platiteľ od 1. 5. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Východná 2820/4, 080 06 Ľubotice
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 3. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 22754/P
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43990 Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ľubotice.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • čistiace a upratovacie službyod 2010
  • prevádzkovanie športových zariadeníod 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • údržba bytového alebo nebytového fondu v rozsahu obstarávanie údržby a opráv prostredníctvom iných oprávnených osôbod 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2010
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné špecializované stavebné práce i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025827. z 1 235
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné špecializované stavebné práce i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 15. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 11. 2019Presun sídlaVýchodná 2820/4 Ľuboticepredtým 17. novembra 30 Prešov
  3. 1. 5. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2023012442
  4. 20. 3. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné špecializované stavebné práce i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45456828

BADEO, s.r.o. – tržby 44 tis. € – IČO 45456828