SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45465274

Arumas s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2010
IČO
45465274
DIČ
2022998912
Sídlo
Werferova 3782/6, 040 11 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľIng. Martin Rúčka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Arumas s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 18. 3. 2010. Vo vedení firmy: Martin Rúčka. V roku 2025 mala firma tržby 574 € a stratu 26 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3071. z 3 141 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
574 €
Za rok
×4,5
02004006002018—2022−64 %2023+25 %2024+41 %2025×4,5
  • Najlepší rok
    2025, ×4,5

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -71,4 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby574 €127 €90 €72 €———200 €————
Výsledok hospodárenia−26 198 €−11 653 €−114 908 €−8 854 €0 €−12 642 €−7 705 €−43 547 €14 639 €−305 255 €−338 067 €−121 465 €
Aktíva spolu36 685 €4 982 €6 241 €6 675 278 €0 €756 €2 834 €92 909 €2 492 566 €−130 €426 646 €502 949 €
Vlastné imanie−965 893 €−939 355 €−927 702 €−812 796 €—−799 076 €−786 434 €−778 728 €−735 181 €−959 448 €−654 193 €−316 126 €
Podané29. 6. 20267. 3. 202514. 6. 202431. 3. 202329. 6. 202231. 3. 202116. 3. 202027. 3. 201926. 6. 201828. 4. 201730. 6. 201621. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3071. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022998912
platiteľ od 1. 3. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Werferova 3782/6, 040 11 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 3. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 25332/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
LEI
549300V3OVW6TQ1YRM45
ACTIVE
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • administratívne službyod 2010
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2010
  • vedenie účtovníctvaod 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253071. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

254 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 254.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2020Presun sídlaWerferova 3782/6 Košice - mestská časť Juhpredtým Železiarenská 491/17 Košice - Šaca
  3. 1. 3. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2022998912
  4. 18. 3. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45465274

Arumas s.r.o. – tržby 574 € – IČO 45465274