SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45465371

ENIF s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Mesto nad Váhom · od 2010
IČO
45465371
DIČ
2022986933
Sídlo
Kukučínova 250/3, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
firmy v okolí

KonateľIng. Richard Bahník

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ENIF s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, v registri od 16. 3. 2010. Vo vedení firmy: Richard Bahník. V roku 2025 mala firma stratu 712 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
0 €
Za rok
−100 %
Od 2013
−100 %
010 tis.20 tis.30 tis.2013—2014−26 %2016−80 %2017−29 %2018−60 %2019×9,92020−97 %2021×8,22022−100 %2023—2024—2025−100 %
  • Najlepší rok
    2019, ×9,9

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -3,1 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,0 %
    −1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,5 %
    +1,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620142013
Tržby0 €400 €0 €0 €2 040 €249 €9 685 €980 €2 470 €3 470 €17 080 €22 980 €
Výsledok hospodárenia−712 €−355 €−403 €−349 €1 445 €−116 €7 374 €467 €1 592 €2 715 €1 349 €1 959 €
Aktíva spolu23 687 €24 036 €24 391 €24 794 €25 398 €23 698 €23 814 €16 564 €16 376 €15 331 €11 118 €18 568 €
Vlastné imanie23 324 €24 036 €24 391 €24 794 €25 143 €23 698 €23 814 €16 440 €15 903 €14 851 €10 657 €9 308 €
Podané29. 6. 202629. 6. 202515. 3. 202424. 6. 202329. 6. 202230. 6. 20212. 11. 202030. 6. 201926. 6. 201831. 3. 201731. 3. 20154. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kukučínova 250/3, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 3. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 22744/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • čistiace a upratovacie službyod 2010
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2010
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2010
  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • počítačové službyod 2010
  • skladovanieod 2010
  • vedenie účtovníctvaod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Richard Bahník
  3. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Richard Bahník
  4. 16. 3. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45465371

ENIF s. r. o. – strata 712 € – IČO 45465371