SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45467846

MEDISEN PLUS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senica · od 2010
IČO
45467846
DIČ
2023031670
Sídlo
Sotinská 1591/29A, 905 01 Senica
firmy v okolí

KonateľMUDr. Illia Baranov

Kontakty na firmutelefón ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MEDISEN PLUS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senica, v registri od 30. 4. 2010. Vo vedení firmy: Illia Baranov. V roku 2025 mala firma tržby 318 tis. € (+11,0 %) a zisk 98 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať28. z 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
318 tis. €
Za rok
+11 %
Od 2014
+178 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+1 %2016−17 %2017+1 %2018+12 %2019+18 %2020+8 %2021+47 %2022+10 %2023+25 %2024+2 %2025+11 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,7 %
  • Najlepší rok
    2021, +47 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    30,9 %
    +6,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    77,5 %
    +32,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    64,9 %
    +26,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,3 %
    +1,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby317 727 €286 361 €280 858 €225 034 €203 901 €138 931 €128 443 €108 399 €96 947 €95 896 €115 340 €114 469 €—
Výsledok hospodárenia98 025 €69 963 €79 127 €69 750 €50 769 €23 021 €29 408 €21 024 €6 529 €9 445 €−36 608 €−11 785 €−1 796 €
Aktíva spolu151 094 €180 835 €209 260 €160 551 €114 060 €72 749 €58 995 €42 822 €38 718 €42 275 €14 209 €48 388 €56 463 €
Vlastné imanie126 488 €154 590 €184 377 €138 040 €90 699 €58 319 €35 298 €5 890 €−15 134 €−21 663 €−31 108 €7 453 €19 238 €
Podané30. 3. 202628. 3. 202525. 3. 202429. 3. 202328. 3. 202223. 3. 202122. 3. 202021. 3. 201916. 3. 201827. 3. 201713. 3. 201629. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
28. z 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2023031670
platiteľ od 18. 1. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sotinská 1591/29A, 905 01 Senica
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 4. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 25490/T
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8621 Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senica.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2010
  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • čistiace a upratovacie službyod 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • administratívne službyod 2010
  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
42 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—7. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 1. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—23. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8621), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202528. z 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti všeobecnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 8. 2023Nový spoločníkMUDr. Illia Baranov, podiel 100 %
  3. 1. 9. 2021Zrušená registrácia DPH
  4. 18. 1. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2023031670
  5. 22. 1. 2016Nový člen vedeniaMUDr. Illia Baranov, konateľ
  6. 30. 4. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti všeobecnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45467846

MEDISEN PLUS, s.r.o. – tržby 318 tis. € – IČO 45467846