SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45469857

EU Consulting GROUP, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010

predtým EU Consulting GROUP, s. r. o.

IČO
45469857
DIČ
2023008680
Sídlo
Miletičova 99/5, 821 08 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Juraj Studeník

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EU Consulting GROUP, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 20. 3. 2010. Vo vedení firmy: Juraj Studeník. V roku 2025 mala firma tržby 127 tis. € (+19,9 %) a zisk 30 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2684. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
127 tis. €
Za rok
+20 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014×110,42015+122 %2016−28 %2017+22 %2018−49 %2019−13 %2020−54 %2021−31 %2022+52 %2023+39 %2024−28 %2025+20 %
  • Najlepší rok
    2014, ×110,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    23,6 %
    +8,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    26,8 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,4 %
    −17,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    57,5 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby126 681 €105 675 €147 601 €106 433 €69 954 €101 250 €218 769 €250 576 €490 930 €403 133 €556 624 €250 680 €2 271 €
Výsledok hospodárenia29 904 €16 198 €29 417 €16 953 €−21 197 €26 320 €3 289 €−55 677 €41 271 €27 857 €84 461 €48 457 €−3 769 €
Aktíva spolu262 698 €56 392 €58 527 €67 556 €49 199 €108 278 €105 868 €92 236 €217 002 €153 175 €260 326 €454 680 €181 083 €
Vlastné imanie111 665 €—————————166 322 €81 861 €33 403 €
Podané29. 6. 202616. 3. 202525. 3. 202426. 3. 202316. 3. 202219. 3. 202116. 3. 202027. 3. 201928. 3. 201826. 3. 201729. 3. 201629. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2684. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
8 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023008680
platiteľ od 1. 5. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Miletičova 99/5, 821 08 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 3. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 63979/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
EU Consulting GROUP, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2010
  • nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,od 2010
  • vydavateľská činnosť,od 2010
  • činnosť miesta uloženia písomnosti nearchívnej povahy,od 2010
  • administratívne a technické práce súvisiace s vyhľadávaním a zoraďovaním verejne dostupných informácií,od 2010
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 356 tis. € · posledná 18. 3. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252684. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

26 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 26.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 10. 2020Presun sídlaMiletičova 99/5 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Bajkalská 9/A Bratislava - mestská časť Nové Mesto
  3. 29. 6. 2018Zápis konečného užívateľa výhodIng. Juraj Studeník
  4. 28. 6. 2018Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Juraj Studeník
  5. 31. 3. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Juraj Studeník
  6. 31. 3. 2016Presun sídlaBajkalská 9/A Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Šustekova 3697/49 Bratislava
  7. 1. 5. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023008680
  8. 20. 3. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45469857

EU Consulting GROUP, s.r.o. – tržby 127 tis. € – IČO 45469857