SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45473587

TERESTAV, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Terchová · od 2010
IČO
45473587
DIČ
2023015918
Sídlo
Terchová 1172, 013 06 Terchová
firmy v okolí

KonateľJán Rechtorík

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TERESTAV, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Terchová, v registri od 14. 4. 2010. Vo vedení firmy: Ján Rechtorík. V roku 2024 mala firma tržby 519 tis. € (−60,8 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6. z 42 v odvetví
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
519 tis. €
Za rok
−61 %
Od 2013
+76 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014−8 %2015+230 %2016−42 %2017−42 %2018+32 %2019−29 %2020−21 %2021+37 %2022+28 %2023+242 %2024−61 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,3 %
  • Najlepší rok
    2023, +242 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    1,6 %
    −3,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,2 %
    −28,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,2 %
    −9,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    70,3 %
    +4,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby519 106 €1 323 468 €387 496 €303 907 €221 732 €281 062 €398 278 €302 410 €518 454 €894 940 €270 989 €294 468 €
Výsledok hospodárenia8 196 €61 817 €636 €4 291 €−1 620 €−4 075 €1 546 €246 €2 984 €5 662 €−9 927 €−1 645 €
Aktíva spolu662 213 €557 626 €413 442 €298 160 €219 660 €246 947 €237 236 €258 648 €213 332 €305 771 €103 134 €—
Vlastné imanie196 735 €188 538 €126 721 €126 085 €121 794 €123 415 €127 490 €125 944 €131 698 €261 950 €−13 712 €—
Podané28. 9. 202510. 12. 202428. 7. 20245. 12. 202330. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20194. 7. 201827. 6. 201719. 10. 201629. 6. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6. z 42 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023015918
platiteľ od 15. 5. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 2 e-maily · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Terchová 1172, 013 06 Terchová
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 4. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 52741/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46180 Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Terchová.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2010
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2010
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 126 tis. € · posledná 10. 12. 2024

Posledné zmluvy

  • Obec Košťany nad Turcom, 038 41 Košťany nad Turcom 64Dohoda o ukončení Zmluvy o dielo č. 4/2024/SP zo dňa 06.09.2024—10. 12. 2024
  • Obec Košťany nad Turcom, 038 41 Košťany nad Turcom 64Zmluva o dielo č. 4/2024/SP71 tis. €6. 9. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46180), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20246. z 42
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 9. 2025 · 3 záznamy

  1. 28. 9. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 19. 10. 2022Nový spoločníkJán Rechtorík, podiel 100 %
  3. 14. 4. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45473587

TERESTAV, s.r.o. – tržby 519 tis. € – IČO 45473587