SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45473901

STAPEX Trade s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2010
IČO
45473901
DIČ
2023023794
Sídlo
Rázusova 800/12, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľIng. Anna Balogová - Šaffová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STAPEX Trade s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 8. 4. 2010. Vo vedení firmy: Anna Balogová - Šaffová. V roku 2025 mala firma tržby 666 tis. € (−29,4 %) a zisk 36 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať710. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
666 tis. €
Za rok
−29 %
Od 2013
+801 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+5 %2015+43 %2017+14 %2018+5 %2019+0 %2020+198 %2021+48 %2022−27 %2023+4 %2024+112 %2025−29 %
  • Priemerný rast ročne
    +20,1 %
  • Najlepší rok
    2020, +198 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,4 %
    +12,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    59,3 %
    +338,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,8 %
    +33,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,8 %
    −16,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby666 070 €943 242 €444 457 €427 693 €582 977 €394 819 €132 498 €132 498 €126 441 €—110 831 €77 737 €73 911 €
Výsledok hospodárenia35 907 €−69 506 €31 665 €50 129 €183 €3 080 €−115 €128 €4 129 €767 €−28 049 €−3 717 €−19 358 €
Aktíva spolu260 667 €350 076 €213 802 €203 664 €109 713 €129 482 €166 227 €90 925 €111 604 €134 254 €88 172 €83 967 €79 871 €
Vlastné imanie60 537 €24 890 €94 395 €62 729 €12 600 €12 416 €9 336 €9 451 €9 323 €5 194 €−50 573 €−21 563 €−17 847 €
Podané24. 3. 202612. 3. 202525. 3. 202426. 5. 202322. 3. 202230. 3. 20216. 3. 202025. 3. 201912. 3. 201825. 3. 201731. 3. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
710. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023023794
platiteľ od 28. 5. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rázusova 800/12, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 4. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 55139/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • vedenie účtovníctvaod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • predaj prípravkov na ochranu rastlín alebo iných prípravkovod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 12 tis. € · posledná 29. 6. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025710. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

93 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 93.

História zmien

Posledná zmena 24. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 11. 2020Presun sídlaRázusova 800/12 Nitrapredtým 51 Vyšná Šebastová
  3. 19. 11. 2020Nový spoločníkIng. Anna Balogová-Šaffová, podiel 100 %
  4. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Anna Balogová - Šaffová
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Anna Balogová - Šaffová
  6. 28. 5. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2023023794
  7. 8. 4. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45473901

STAPEX Trade s.r.o. – tržby 666 tis. € – IČO 45473901