SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45474346

MARIBAN s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2010
IČO
45474346
DIČ
2023004621
Sídlo
Alšavská 2874/11, 040 01 Košice – Vyšné Opátske
firmy v okolí

KonateľIng. Marián Bandžuch

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MARIBAN s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Vyšné Opátske, v registri od 1. 4. 2010. Vo vedení firmy: Marián Bandžuch. V roku 2025 mala firma tržby 150 tis. € (+120,9 %) a stratu 49 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2474. z 8 267 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
150 tis. €
Za rok
+121 %
Od 2013
−65 %
01 mil.2 mil.2013—2014+1 %2015+23 %2016+150 %2017+31 %2018−20 %2019+36 %2020−50 %2021−71 %2022−83 %2023+62 %2024−9 %2025+121 %
  • Priemerný rast ročne
    −8,3 %
  • Najlepší rok
    2016, +150 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -32,8 %
    +76,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -8,7 %
    +5,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    148,0 %
    +4,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby150 446 €68 101 €74 629 €46 151 €276 510 €946 153 €1 895 237 €1 388 642 €1 738 879 €1 331 470 €532 929 €432 493 €426 116 €
Výsledok hospodárenia−49 310 €−74 716 €−41 023 €−6 610 €−131 267 €−23 496 €−4 515 €−8 889 €2 319 €1 787 €−6 967 €−7 048 €−4 137 €
Aktíva spolu568 593 €516 895 €517 396 €641 095 €635 322 €786 517 €775 060 €580 446 €440 062 €316 791 €155 777 €186 391 €159 819 €
Vlastné imanie−272 887 €−223 503 €−148 787 €−114 374 €−107 764 €23 503 €1 999 €−487 €8 402 €−13 917 €−15 704 €−8 738 €−1 690 €
Podané29. 5. 202630. 6. 202530. 6. 202417. 4. 202330. 6. 202230. 6. 202127. 3. 202028. 6. 201926. 6. 201829. 6. 201711. 8. 201619. 7. 201513. 7. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2474. z 8 267 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023004621
platiteľ od 15. 11. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Alšavská 2874/11, 040 01 Košice – Vyšné Opátske
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 4. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 25444/V
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Vyšné Opátske.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

50 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2010
  • donášková službaod 2011
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru.od 2017
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela,od 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252474. z 8 267
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 6. 2020Nový spoločníkIng. Marián Bandžuch, podiel 100 %
  3. 29. 12. 2017Presun sídlaAlšavská 2874/11 Košice - mestská časť Vyšné Opátskepredtým SNP 43 Krompachy
  4. 15. 11. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2023004621
  5. 1. 4. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45474346

MARIBAN s. r. o. – tržby 150 tis. € – IČO 45474346