SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45479241

Infront Moto Racing Logistics, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2010

predtým Youthstream Ligistic s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
45479241
DIČ
2023021869
Sídlo
Letisko Košice 998, 041 75 Košice
firmy v okolí

KonateľŠtefan Husár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Infront Moto Racing Logistics, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 22. 4. 2010. Vo vedení firmy: Štefan Husár. V roku 2025 mala firma tržby 2 mil. € (−0,3 %) a zisk 59 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať132. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 mil. €
Za rok
−0 %
Od 2013
+88 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014−7 %2015+13 %2016+13 %2017+12 %2018+34 %2019−15 %2020−13 %2021+14 %2022+34 %2023−0 %2024−7 %2025−0 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +34 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,0 %
    +0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    18,3 %
    +2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    17,2 %
    +4,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,0 %
    −12,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 990 000 €1 996 000 €2 141 720 €2 142 800 €1 596 500 €1 396 507 €1 599 826 €1 883 044 €1 409 066 €1 261 697 €1 111 950 €987 697 €1 057 979 €
Výsledok hospodárenia59 149 €48 270 €153 649 €147 388 €112 399 €120 539 €122 130 €274 842 €69 995 €66 607 €64 201 €23 023 €7 965 €
Aktíva spolu343 695 €382 409 €1 025 623 €888 026 €896 808 €840 499 €665 909 €709 499 €283 205 €277 005 €197 096 €163 185 €93 981 €
Vlastné imanie323 022 €312 143 €917 372 €764 723 €842 335 €763 573 €643 034 €520 905 €246 063 €176 068 €109 461 €45 259 €22 236 €
Podané31. 3. 202630. 3. 202531. 3. 202421. 2. 202331. 3. 202231. 3. 202118. 3. 202028. 3. 201931. 3. 201831. 3. 201731. 3. 201629. 6. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
132. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
0 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023021869
platiteľ od 7. 3. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Letisko Košice 998, 041 75 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 4. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 25549/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Youthstream Logistic s.r.o. · Youthstream Ligistic s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

33 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2010
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2010
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2010
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2010
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2010
  • počítačové službyod 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 19. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025132. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 11. 2021Nový spoločníkINFRONT MOTO RACING GROUP, podiel 100 %
  3. 4. 12. 2019Zmena obchodného menaInfront Moto Racing Logistics, s.r.o.predtým Youthstream Logistic s.r.o.
  4. 15. 3. 2019Nový člen vedeniaŠtefan Husár, konateľ
  5. 30. 11. 2013Presun sídlaLetisko Košice 998 Košicepredtým Štefánikovo námestie 5 Spišská Nová Ves
  6. 7. 3. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023021869
  7. 13. 10. 2010Zmena obchodného menaYouthstream Logistic s.r.o.predtým Youthstream Ligistic s.r.o.
  8. 22. 4. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45479241

Infront Moto Racing Logistics, s.r.o. – tržby 2,0 mil. € – IČO 45479241