SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45484481

RH73W s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lužianky · od 2010

predtým EKOLUX Slovensko s.r.o.

IČO
45484481
DIČ
2023012376
Sídlo
Marhuľová ulica 1631/18, 951 41 Lužianky
firmy v okolí

KonateľIng. Róbert Halmeš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RH73W s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lužianky, v registri od 14. 4. 2010. Vo vedení firmy: Róbert Halmeš. V roku 2025 mala firma tržby 115 tis. € (−2,9 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2867. z 8 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
115 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2014
+126 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+42 %2016+7 %2017+8 %2018+0 %2019+33 %2020−68 %2021+65 %2022+64 %2023−5 %2024+30 %2025−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,7 %
  • Najlepší rok
    2021, +65 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,2 %
    −27,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,6 %
    −47,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,4 %
    −16,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    60,6 %
    −5,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby114 878 €118 336 €91 347 €95 786 €58 532 €35 374 €111 585 €83 677 €83 514 €77 359 €71 996 €50 727 €—
Výsledok hospodárenia2 508 €34 945 €20 296 €11 610 €−2 110 €−35 885 €15 546 €2 487 €12 053 €2 772 €3 496 €1 867 €−68 €
Aktíva spolu179 120 €199 052 €105 221 €80 274 €69 112 €59 906 €74 718 €64 053 €104 907 €119 663 €78 460 €43 828 €1 050 €
Vlastné imanie70 538 €68 030 €33 085 €12 789 €1 179 €3 289 €39 174 €23 628 €21 142 €9 089 €6 317 €2 821 €974 €
Podané10. 3. 202620. 3. 202519. 3. 20241. 3. 202321. 3. 20229. 3. 202112. 5. 202019. 2. 201910. 2. 201828. 3. 201723. 3. 201615. 3. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2867. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023012376
platiteľ od 1. 2. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Marhuľová ulica 1631/18, 951 41 Lužianky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 4. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 26427/N
Základné imanie
7 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
EKOLUX Slovensko s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lužianky.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností · 8 ukončených činností

  • kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • poskytovanie služby dopravného a obchodného pilotaod 2014
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2014
  • správa a údržba bytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2014
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2014
  • sťahovacie službyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252867. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 4. 2025Presun sídlaMarhuľová ulica 1631/18 Lužiankypredtým Matičná ulica 905/4 Nitra
  3. 26. 11. 2024Nový spoločníkIng. Róbert Halmeš, podiel 100 %
  4. 9. 7. 2015Presun sídlaMatičná ulica 905/4 Nitrapredtým Staničná 8 Branč
  5. 1. 2. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023012376
  6. 27. 3. 2014Zmena obchodného menaRH73W s.r.o.predtým EKOLUX Slovensko s.r.o.
  7. 27. 3. 2014Presun sídlaStaničná 8 Brančpredtým Damborského 9 Nitra
  8. 24. 3. 2014Nový člen vedeniaIng. Róbert Halmeš, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45484481

RH73W s.r.o. – tržby 115 tis. € – IČO 45484481