SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45486352

JAŠE-stav s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kysucké Nové Mesto · od 2010
IČO
45486352
DIČ
2023012959
Sídlo
Neslušská cesta 937/92, 024 01 Kysucké Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľMiroslav Korman

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JAŠE-stav s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kysucké Nové Mesto, v registri od 15. 4. 2010. Vo vedení firmy: Miroslav Korman. V roku 2025 mala firma tržby 180 tis. € (+0,2 %) a zisk 522 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať29. z 78 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
180 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2013
+499 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+247 %2015+10 %2016+37 %2017+25 %2018+3 %2019+4 %2020−35 %2021+81 %2022−42 %2023+45 %2024−14 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2014, +247 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,3 %
    −6,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,6 %
    −14,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,3 %
    −7,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    53,8 %
    +5,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby180 357 €179 994 €208 526 €143 807 €246 755 €136 350 €210 049 €201 805 €195 599 €157 039 €114 530 €104 516 €30 092 €
Výsledok hospodárenia522 €12 474 €21 599 €−16 407 €10 766 €−578 €7 065 €18 980 €22 315 €533 €8 170 €922 €12 104 €
Aktíva spolu185 246 €165 016 €184 071 €179 519 €255 833 €201 875 €209 473 €119 149 €71 524 €73 168 €32 965 €20 026 €21 484 €
Vlastné imanie85 514 €84 991 €72 517 €50 918 €67 325 €56 558 €57 136 €50 070 €31 090 €17 707 €−4 724 €−45 487 €−46 409 €
Podané23. 4. 202627. 3. 202518. 6. 20242. 5. 202314. 4. 202231. 5. 202131. 3. 202027. 3. 201925. 6. 20189. 6. 20176. 6. 20164. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
29. z 78 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023012959
platiteľ od 22. 4. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Neslušská cesta 937/92, 024 01 Kysucké Nové Mesto
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 4. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 52746/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43110 Demolácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kysucké Nové Mesto.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • počítačové službyod 2010
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2010
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2010
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2010
  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Demolácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 1. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202529. z 78
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (demolácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 4. 2026 · 6 záznamov

  1. 23. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 8. 2020Záložné právoveriteľ: VÚB Leasing
  3. 9. 4. 2013Presun sídlaNeslušská cesta 937/92 Kysucké Nové Mestopredtým Povina 398 Povina
  4. 9. 4. 2013Nový spoločníkMiroslav Korman, podiel 100 %
  5. 14. 1. 2013Nový člen vedeniaMiroslav Korman, konateľ
  6. 15. 4. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia demolácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45486352

JAŠE-stav s.r.o. – tržby 180 tis. € – IČO 45486352