SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45495386

M&M ZINO, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45495386
DIČ
2023018393
Sídlo
Riečna 2, 811 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMiroslav Mudroň

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M&M ZINO, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 10. 4. 2010. Vo vedení firmy: Miroslav Mudroň. V roku 2025 mala firma stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−2 tis. €
Za rok
strata
−4 tis.−2 tis.02 tis.4 tis.2013strata2014—2015−7 %2016strata2017—2018−91 %2019−95 %2020+170 %2021×68,52022−98 %2023−40 %2024+244 %2025strata
  • Stratové roky
    3 z 13
  • Najlepší rok
    2021, ×68,5
  • Najslabší rok
    2013, strata 2 tis. €
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby—46 317 €24 776 €18 268 €44 033 €1 700 €34 200 €36 313 €35 478 €—24 012 €13 808 €—
Výsledok hospodárenia−1 614 €62 €18 €30 €1 850 €27 €10 €199 €2 257 €−480 €1 586 €1 699 €−2 068 €
Aktíva spolu3 280 €5 234 €4 832 €9 930 €71 224 €2 933 €17 907 €2 950 €5 904 €921 €1 401 €70 €1 938 €
Vlastné imanie3 280 €4 894 €4 832 €4 814 €4 783 €2 933 €2 907 €2 897 €2 698 €441 €921 €−3 965 €−5 664 €
Podané5. 6. 20269. 6. 20257. 6. 202411. 6. 202331. 5. 202221. 6. 202124. 10. 202011. 5. 201916. 6. 201831. 3. 201727. 6. 201629. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023018393
platiteľ od 15. 11. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Riečna 2, 811 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 4. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 64377/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2010
  • administratívne služby,od 2010
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2010
  • skladovanie,od 2010
  • sťahovacie služby,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 4 tis. € · posledná 23. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Bratislavské kultúrne a informačné strediskoZmluva o nájme predajného stánku4 tis. €23. 7. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 5. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 5. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 6. 2026Zrušená registrácia DPH
  3. 15. 11. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2023018393
  4. 14. 12. 2011Presun sídlaRiečna 2 Bratislavapredtým Mamateyova 1507/28 Bratislava
  5. 10. 4. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45495386

M&M ZINO, s. r. o. – strata 2 tis. € – IČO 45495386