SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45498083

GeoGro, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Hôrka · od 2010
IČO
45498083
DIČ
2023040074
Sídlo
Primovce 644, 059 12 Hôrka
firmy v okolí

KonateľĽubomír Gromovský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GeoGro, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hôrka, v registri od 22. 5. 2010. Vo vedení firmy: Ľubomír Gromovský. V roku 2025 mala firma tržby 13 tis. € (−48,1 %) a zisk 229 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať438. z 503 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
13 tis. €
Za rok
−48 %
Od 2014
+18 %
010 tis.20 tis.30 tis.2014—2015+23 %2016−43 %2017+53 %2018+34 %2019−20 %2020+45 %2021−62 %2022+2 %2023+108 %2024+68 %2025−48 %
  • Najlepší rok
    2023, +108 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,8 %
    −6,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,1 %
    −8,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,0 %
    −7,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,8 %
    −2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby12 672 €24 418 €14 496 €6 980 €6 830 €17 865 €12 290 €15 458 €11 530 €7 530 €13 235 €10 783 €
Výsledok hospodárenia229 €2 103 €2 270 €160 €22 €4 958 €486 €3 018 €271 €145 €1 603 €241 €
Aktíva spolu23 867 €24 252 €23 168 €21 450 €17 483 €19 856 €16 253 €18 191 €17 174 €18 716 €8 900 €7 461 €
Vlastné imanie21 759 €21 530 €19 427 €17 157 €16 997 €16 974 €12 016 €11 529 €8 512 €8 240 €8 096 €6 493 €
Podané24. 6. 202624. 6. 202513. 6. 202421. 6. 202318. 6. 202226. 6. 202125. 6. 20201. 7. 201928. 3. 201829. 3. 201729. 3. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
438. z 503 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Primovce 644, 059 12 Hôrka
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 5. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 23053/P
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71123 Geodetické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Hôrka.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod),od 2010
  • geodetické a kartografické činnostiod 2010
  • počítačové službyod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Geodetické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 7. 3. 2019

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71123), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025438. z 503
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (geodetické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 12. 2022Presun sídlaPrimovce 644 Hôrkapredtým Štefánikova 4445/4 Poprad
  3. 16. 12. 2022Nový spoločníkDrahomír Gromovský, podiel 100 %
  4. 1. 7. 2017Nový člen vedeniaĽubomír Gromovský, konateľ
  5. 22. 5. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia geodetické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45498083

GeoGro, s. r. o. – tržby 13 tis. € – IČO 45498083