SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45501297

Mailo cars, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45501297
DIČ
2023017040
Sídlo
Odborárske námestie 2506/6, 811 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMilan Lobotka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Mailo cars, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 13. 4. 2010. Vo vedení firmy: Milan Lobotka. V roku 2025 mala firma tržby 245 tis. € (−9,3 %) a zisk 22 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať714. z 3 012 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
245 tis. €
Za rok
−9 %
Od 2014
+653 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+17 %2016−23 %2017+107 %2018+28 %2019+12 %2020+12 %2021+54 %2022−23 %2023+201 %2024−22 %2025−9 %
  • Najlepší rok
    2023, +201 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,9 %
    +10,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,3 %
    +19,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,6 %
    +9,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    53,0 %
    +11,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby244 513 €269 487 €345 563 €114 634 €149 817 €97 266 €86 845 €77 421 €60 416 €29 199 €37 932 €32 474 €
Výsledok hospodárenia21 880 €−3 490 €90 871 €−3 136 €18 072 €−9 606 €−4 702 €2 870 €5 945 €−3 647 €3 316 €3 978 €
Aktíva spolu286 131 €191 236 €170 879 €61 075 €57 065 €86 777 €52 046 €47 979 €21 045 €7 137 €13 188 €15 627 €
Vlastné imanie134 368 €112 489 €115 979 €25 108 €28 244 €10 172 €19 778 €24 480 €3 111 €−2 834 €813 €−2 503 €
Podané26. 6. 202625. 6. 202513. 6. 202429. 6. 202314. 6. 202230. 6. 202123. 6. 202017. 6. 201911. 6. 201813. 6. 201716. 2. 201621. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
714. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
8 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023017040
platiteľ od 1. 5. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Odborárske námestie 2506/6, 811 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 4. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 64419/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • montáž, údržba a opravy ručného ovládania osobných motorových vozidiel pre telesne postihnutých,od 2010
  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel,od 2010
  • ručné umývanie a čistenie interiéru motorových vozidiel,od 2010
  • montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení,od 2010
  • výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky,od 2010
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,od 2010
  • sprostredkovatešská činnosť v oblasti služieb,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 7. 10. 2026

Posledné zmluvy

  • Stredná odborná škola dopravná, Kvačalova 20, 821 08 BratislavaZmluva o poskytovaní praktického vyučovania pre šk. rok 2026/2027 č.125—7. 10. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025714. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 4. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45501297

Mailo cars, s. r. o. – tržby 245 tis. € – IČO 45501297