SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45504059

Klinika tradičnej Čínskej medicíny s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2010

predtým Klinika tradičnej medicíny s.r.o.

IČO
45504059
DIČ
2023063504
Sídlo
Tamaškovičova 2734/10, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľJiawang Chen

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Klinika tradičnej Čínskej medicíny s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 13. 5. 2010. Vo vedení firmy: Jiawang Chen. V roku 2025 mala firma tržby 581 tis. € (−41,3 %) a zisk 66 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať561. z 3 928 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
581 tis. €
Za rok
−41 %
Od 2013
+1179 %
0500 tis.1 mil.2013—2014−14 %2015−11 %2016+17 %2017+20 %2018−6 %2019+73 %2020+24 %2021+122 %2022+100 %2023+61 %2024+40 %2025−41 %
  • Najlepší rok
    2021, +122 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,4 %
    −10,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    15,9 %
    −45,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,6 %
    −27,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    20,5 %
    −15,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby580 676 €988 444 €706 425 €439 509 €219 936 €99 234 €80 028 €46 285 €49 080 €41 070 €35 042 €39 275 €45 409 €
Výsledok hospodárenia66 151 €215 658 €109 344 €−17 920 €−32 810 €−28 955 €5 702 €3 681 €8 177 €2 847 €1 310 €−2 684 €9 264 €
Aktíva spolu524 098 €543 041 €288 553 €201 248 €132 275 €113 384 €63 254 €54 437 €44 414 €39 976 €36 686 €33 115 €27 868 €
Vlastné imanie416 752 €350 602 €134 943 €25 599 €−12 822 €19 987 €48 943 €43 241 €39 560 €31 383 €28 537 €27 226 €—
Podané29. 6. 202628. 6. 202527. 6. 202429. 6. 20238. 7. 202230. 6. 202114. 8. 202014. 5. 201928. 6. 201823. 6. 201717. 6. 201629. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
561. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
19 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023063504
platiteľ od 1. 7. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tamaškovičova 2734/10, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 5. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 44237/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Klinika tradičnej medicíny s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • masáže poskytované prostredníctvom termomasážnych technických zariadeníod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2011
  • služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2011
  • masérske službyod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
posledná 22. 1. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025561. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 2. 2023Nový spoločníkJiawang Chen, podiel 100 %
  3. 1. 7. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2023063504
  4. 27. 3. 2019Presun sídlaTamaškovičova 2734/10 Trnavapredtým Pod hliniskom 906/10 Žilina - Bytčica
  5. 25. 4. 2018Nový člen vedeniaJiawang Chen, konateľ
  6. 19. 4. 2011Zmena obchodného menaKlinika tradičnej Čínskej medicíny s.r.o.predtým Klinika tradičnej medicíny s.r.o.
  7. 13. 5. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45504059

Klinika tradičnej Čínskej medicíny s.r.o. – tržby 581 tis. € – IČO 45504059