SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45508151

Optimal group s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010

predtým Optimal TFS Partner s. r. o.

IČO
45508151
DIČ
2023126193
Sídlo
Polianky 3628/7H, 841 01 Bratislava – Dúbravka
firmy v okolí

KonateľMiroslav Kandlbauer

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Optimal group s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Dúbravka, v registri od 7. 5. 2010. Vo vedení firmy: Miroslav Kandlbauer. V roku 2025 mala firma tržby 182 tis. € (+123,0 %) a stratu 79 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať751. z 4 181 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
182 tis. €
Za rok
+123 %
Od 2016
+68 %
0100 tis.200 tis.2016—2017+17 %2018−22 %2019+43 %2020−2 %2021−21 %2022+4 %2023−9 %2024−21 %2025+123 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,9 %
  • Najlepší rok
    2025, +123 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -43,3 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: imanie je voči výsledku príliš malé.
  • ROA
    -60,7 %
    −46,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,4 %
    −6,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby181 618 €81 450 €103 307 €113 427 €108 954 €137 317 €139 810 €98 031 €126 307 €108 371 €——
Výsledok hospodárenia−78 673 €−35 046 €−1 328 €−5 888 €8 173 €8 610 €5 935 €−4 884 €−10 450 €5 248 €7 367 €−3 959 €
Aktíva spolu129 508 €244 855 €219 624 €190 090 €187 280 €184 165 €205 109 €216 490 €97 333 €101 362 €47 980 €2 902 €
Vlastné imanie22 746 €26 894 €31 754 €33 082 €38 970 €30 797 €22 187 €16 252 €8 136 €13 586 €19 338 €971 €
Podané8. 6. 202613. 6. 202527. 3. 202426. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202130. 6. 20201. 4. 201922. 3. 201816. 3. 201729. 3. 201631. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
751. z 4 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023126193
platiteľ od 1. 5. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Polianky 3628/7H, 841 01 Bratislava – Dúbravka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 5. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 64939/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Optimal TFS Partner s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Dúbravka.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie služby,od 2010
  • administratívne služby,od 2010
  • vedenie účtovníctva,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2010
  • Reklamné a marketingové službyod 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomický poradcovod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 27. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025751. z 4 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 3. 7. 2026 · 5 záznamov

  1. 3. 7. 2026Nový spoločníkMiroslav Kandlbauer, podiel 100 %
  2. 8. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 1. 6. 2026Nový člen vedeniaMiroslav Kandlbauer, konateľ
  4. 1. 5. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023126193
  5. 7. 5. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45508151

Optimal group s. r. o. – tržby 182 tis. € – IČO 45508151