SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45510946

FIREPOS, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45510946
DIČ
2023032605
Sídlo
Ulica Svornosti 42, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
firmy v okolí

KonateľJozef Majerhofer

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FIREPOS, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice, v registri od 11. 5. 2010. Vo vedení firmy: Jozef Majerhofer. V roku 2025 mala firma tržby 157 tis. € (−9,9 %) a stratu 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať494. z 1 235 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
157 tis. €
Za rok
−10 %
Od 2014
−15 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+42 %2016+9 %2017−36 %2018+6 %2019+3 %2020+15 %2021−20 %2022+39 %2023−1 %2024−32 %2025−10 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,5 %
  • Najlepší rok
    2015, +42 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -11,0 %
    −15,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -14,9 %
    −20,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -11,6 %
    −15,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    22,1 %
    −2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby157 230 €174 515 €256 657 €260 221 €187 384 €233 410 €203 850 €198 021 €186 302 €289 066 €264 336 €185 885 €—
Výsledok hospodárenia−17 247 €7 531 €29 325 €25 626 €159 €12 134 €1 366 €6 376 €122 €4 155 €20 107 €−5 850 €3 485 €
Aktíva spolu148 811 €176 337 €169 411 €156 173 €108 527 €128 863 €107 314 €119 478 €112 185 €121 021 €116 608 €115 475 €66 267 €
Vlastné imanie115 859 €133 106 €125 575 €102 748 €77 123 €76 964 €64 829 €63 463 €57 087 €56 965 €52 811 €32 703 €40 277 €
Podané15. 5. 202614. 3. 202515. 5. 202428. 6. 20239. 3. 202228. 6. 20219. 6. 202025. 3. 201914. 3. 201821. 3. 201721. 1. 201627. 3. 20155. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
494. z 1 235 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023032605
platiteľ od 1. 6. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ulica Svornosti 42, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 5. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 64998/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43990 Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorov,od 2010
  • kontrola, opravy a montáž systémov automatického hasenia,od 2010
  • oprava a kontrola požiarnych hydrantov,od 2010
  • oprava a kontrola požiarnych vodovodov,od 2010
  • projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie,od 2010
  • uvádzanie do prevádzky, revízie a opravy požiarnych klapiek,od 2010
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie,od 2010
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné špecializované stavebné práce i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 8. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025494. z 1 235
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné špecializované stavebné práce i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

19 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 19.

História zmien

Posledná zmena 15. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 15. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 3. 2018Presun sídlaUlica Svornosti 42 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupicepredtým Romanova 5 Bratislava
  3. 30. 3. 2018Nový spoločníkJozef Majerhofer, podiel 100 %
  4. 9. 9. 2010Nový člen vedeniaJozef Majerhofer, konateľ
  5. 11. 5. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné špecializované stavebné práce i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45510946

FIREPOS, s. r. o. – tržby 157 tis. € – IČO 45510946