SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45511594

Quaterfoil s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45511594
DIČ
2023037984
Sídlo
Digital Park II, Einsteinova 25, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Zora Škublová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Quaterfoil s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 5. 5. 2010. Vo vedení firmy: Zora Škublová a Martin Škubla. V roku 2025 mala firma tržby 291 tis. € (+1,1 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať218. z 1 071 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
291 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2014
+112 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+2 %2016+59 %2017−1 %2018+2 %2019+1 %2020+4 %2021−1 %2022+5 %2023+14 %2024+3 %2025+1 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,1 %
  • Najlepší rok
    2016, +59 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,1 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    39,3 %
    −30,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,8 %
    +7,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    64,9 %
    −25,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby291 003 €287 779 €280 640 €245 220 €233 584 €235 311 €226 099 €224 589 €221 095 €222 776 €140 376 €137 436 €—
Výsledok hospodárenia11 939 €12 903 €8 745 €37 365 €41 766 €13 658 €12 639 €34 184 €17 821 €15 259 €7 490 €20 600 €36 681 €
Aktíva spolu86 415 €188 877 €222 647 €190 141 €221 836 €165 592 €151 487 €189 901 €159 442 €164 407 €140 442 €175 816 €155 497 €
Vlastné imanie30 342 €18 403 €51 610 €42 865 €73 563 €31 797 €18 139 €57 505 €23 321 €37 783 €22 524 €120 569 €99 969 €
Podané2. 6. 202618. 6. 202528. 5. 202428. 3. 202331. 3. 202230. 3. 202126. 3. 202027. 3. 201917. 3. 201830. 3. 201722. 3. 201624. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
218. z 1 071 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023037984
platiteľ od 16. 3. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Digital Park II, Einsteinova 25, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 5. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 64886/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68320 Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • údržba bytového/nebytového fondu v rozsahu obstarávania údržby a opráv prostredníctvom iných oprávnených osôb,od 2010
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve,od 2010
  • čistiace a upratovacie služby,od 2010
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2010
  • počítačové služby,od 2010
  • vydavateľská činnosť,od 2010
  • faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,od 2010
  • poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025218. z 1 071
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

25 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 25.

História zmien

Posledná zmena 2. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 2. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 3. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023037984
  3. 5. 5. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45511594

Quaterfoil s. r. o. – tržby 291 tis. € – IČO 45511594