SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45527971

A & T Investments, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · od 2010
IČO
45527971
DIČ
2023050568
Sídlo
M. Staudta 2667/15, 945 01 Komárno
firmy v okolí

KonateľAttila Klement

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

A & T Investments, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, v registri od 11. 5. 2010. Vo vedení firmy: Attila Klement. V roku 2025 mala firma tržby 424 tis. € (−3,9 %) a zisk 40 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať44. z 131 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
424 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2013
−73 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014+60 %2015+1 %2017−17 %2018−14 %2019−43 %2020−18 %2021+22 %2022−49 %2023−41 %2024+39 %2025−4 %
  • Priemerný rast ročne
    −10,4 %
  • Najlepší rok
    2014, +60 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,4 %
    +6,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    39,1 %
    +17,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,8 %
    +3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    85,1 %
    −2,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby423 984 €441 332 €317 060 €539 631 €1 065 719 €873 258 €1 063 145 €1 850 953 €2 143 671 €—2 577 122 €2 551 205 €1 590 547 €
Výsledok hospodárenia39 767 €13 296 €−51 302 €−11 341 €19 375 €−2 690 €−17 468 €10 468 €2 734 €7 514 €12 608 €43 133 €4 323 €
Aktíva spolu680 541 €490 719 €552 676 €281 222 €328 520 €253 051 €321 133 €474 141 €516 872 €805 458 €794 364 €809 953 €671 090 €
Vlastné imanie101 608 €62 021 €50 225 €101 543 €112 883 €93 508 €97 063 €116 268 €101 349 €96 591 €89 077 €76 469 €33 789 €
Podané29. 6. 202618. 6. 202529. 6. 202428. 6. 202330. 6. 202229. 6. 202131. 10. 20201. 7. 20192. 7. 201831. 3. 201724. 6. 201628. 4. 201514. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
44. z 131 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023050568
platiteľ od 25. 7. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
M. Staudta 2667/15, 945 01 Komárno
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 5. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 26624/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46510 Veľkoobchod s počítačmi, počítačovými periférnymi zariadeniami a softvérom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Komárno.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • kuriérske službyod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s počítačmi, počítačovými periférnymi zariadeniami a softvérom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46510), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202544. z 131
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s počítačmi, počítačovými periférnymi zariadeniami a softvérom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 8. 2017Záložné právoveriteľ: Consumer Finance Holding
  3. 25. 7. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2023050568
  4. 11. 5. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s počítačmi, počítačovými periférnymi zariadeniami a softvérom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45527971

A & T Investments, s.r.o. – tržby 424 tis. € – IČO 45527971