SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45532222

Steeltec s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2010
IČO
45532222
DIČ
2023024377
Sídlo
Sitnianska 671/1, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľHeinz Jaklin

Kontakty na firmutelefón ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Steeltec s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 28. 4. 2010. Vo vedení firmy: Heinz Jaklin. V roku 2025 mala firma tržby 8,8 mil. € (+38,3 %) a zisk 324 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať18. z 655 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
8,8 mil. €
Za rok
+38 %
Od 2013
+1748 %
05 mil.10 mil.2013—2014+101 %2015+12 %2016+10 %2017+52 %2018+12 %2019+66 %2020−41 %2021+101 %2022+50 %2023+19 %2024−11 %2025+38 %
  • Priemerný rast ročne
    +27,5 %
  • Najlepší rok
    2014, +101 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,7 %
    −5,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,2 %
    −21,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,3 %
    −6,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    56,5 %
    −7,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby8 762 032 €6 335 489 €7 104 489 €5 993 841 €3 999 358 €1 989 364 €3 348 936 €2 014 990 €1 795 240 €1 182 510 €1 072 455 €954 178 €474 257 €
Výsledok hospodárenia323 556 €601 646 €942 360 €158 740 €27 345 €−379 337 €295 974 €62 909 €46 050 €19 916 €31 350 €23 184 €41 562 €
Aktíva spolu3 878 508 €4 114 927 €2 276 072 €1 431 842 €1 077 177 €783 043 €1 319 762 €796 860 €613 091 €599 095 €343 985 €496 860 €—
Vlastné imanie1 687 117 €1 493 569 €1 082 393 €277 236 €168 546 €141 201 €575 711 €279 736 €216 828 €170 778 €150 862 €119 512 €—
Podané29. 7. 202628. 4. 202527. 6. 202428. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202129. 10. 202027. 6. 201921. 6. 201830. 6. 201724. 3. 201631. 3. 201517. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
18. z 655 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
114 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023024377
platiteľ od 27. 5. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sitnianska 671/1, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 4. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 26541/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25110 Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2016
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2016
  • výroba a hutnícke spracovanie kovovod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba kovových konštrukcií a ich častí — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 12. 11. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202518. z 655
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba kovových konštrukcií a ich častí).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 7. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 3. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMichael Pletz
  3. 10. 3. 2023Nový spoločníkMichael Pletz, podiel 100 %
  4. 28. 4. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba kovových konštrukcií a ich častí s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45532222

Steeltec s.r.o. – tržby 8,8 mil. € – IČO 45532222