SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45539928

Schramek & Schramek, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2010

predtým J-A.S. Žilina, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
45539928
DIČ
2023023893
Sídlo
Hečkova 2534/18, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľAndrej Schramek+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Schramek & Schramek, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 28. 4. 2010. Vo vedení firmy: Andrej Schramek a Monika Schrameková. V roku 2025 mala firma tržby 2,6 mil. € (+35,2 %) a zisk 206 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať26. z 125 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,6 mil. €
Za rok
+35 %
Od 2013
+2178 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014+167 %2015+5 %2016+125 %2017+3 %2018+28 %2019+4 %2020+27 %2021+61 %2022+2 %2023+2 %2024−9 %2025+35 %
  • Priemerný rast ročne
    +29,8 %
  • Najlepší rok
    2014, +167 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,8 %
    +3,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    76,6 %
    −10,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    21,8 %
    +13,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,6 %
    −18,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 624 605 €1 941 652 €2 139 377 €2 096 739 €2 053 816 €1 272 548 €1 001 405 €959 448 €748 119 €727 059 €323 228 €307 568 €115 197 €
Výsledok hospodárenia205 776 €77 980 €75 255 €69 169 €14 440 €14 091 €−22 556 €5 235 €7 748 €−1 553 €−12 364 €−1 790 €650 €
Aktíva spolu945 533 €896 299 €660 113 €700 555 €705 369 €236 091 €253 681 €295 536 €223 294 €254 812 €224 246 €104 278 €123 544 €
Vlastné imanie268 550 €89 274 €91 295 €99 331 €30 162 €19 834 €18 969 €139 193 €157 992 €19 443 €−6 004 €6 360 €8 150 €
Podané12. 3. 202620. 3. 202515. 3. 202423. 5. 202331. 3. 202224. 2. 202130. 6. 20204. 1. 20204. 1. 202026. 6. 201722. 3. 201618. 6. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
26. z 125 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023023893
platiteľ od 12. 7. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2023
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hečkova 2534/18, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 4. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 52824/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
2511 Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
J-A.S. Žilina, s. r. o. · J-A.S. Žilina, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2010
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2010
  • výroba a hutnícke spracovanie kovovod 2010
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2010
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2010
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2010
  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba kovových konštrukcií a ich častí — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2511), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202526. z 125
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba kovových konštrukcií a ich častí).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 9. 2026 · 10 záznamov

  1. 5. 9. 2026Zápis konečného užívateľa výhodIng. Monika Schrameková
  2. 6. 8. 2026Nový spoločníkIng. Monika Schrameková, podiel 50 %
  3. 6. 8. 2026Nový spoločníkAndrej Schramek, podiel 50 %
  4. 24. 7. 2026Nový člen vedeniaIng. Monika Schrameková, konateľ
  5. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  6. 10. 8. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodJuraj Schramek
  7. 13. 3. 2021Zápis konečného užívateľa výhodAndrej Schramek
  8. 13. 3. 2021Zápis konečného užívateľa výhodJuraj Schramek
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba kovových konštrukcií a ich častí s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45539928

Schramek & Schramek, s. r. o. – tržby 2,6 mil. € – IČO 45539928