SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45544565

Bauhandels k. s.

AktívnaKomanditná spoločnosť · Bratislava · od 2010
IČO
45544565
DIČ
2023030889
Sídlo
Pri Smaltovni 4, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KomplementárBauhndel s.r.o.+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Bauhandels k. s. je komanditná spoločnosť so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 8. 5. 2010. Vo vedení firmy: Bauhndel s.r.o. a Lenka Mešťanová. V roku 2025 mala firma tržby 769 tis. € (−58,8 %) a stratu 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať54. z 112 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
769 tis. €
Za rok
−59 %
Od 2013
−85 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014−12 %2015−69 %2016−6 %2017+35 %2018−41 %2019+25 %2020+156 %2021−10 %2022+26 %2023−17 %2024−39 %2025−59 %
  • Priemerný rast ročne
    −14,6 %
  • Najlepší rok
    2020, +156 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,9 %
    −1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -17,9 %
    −7,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    128,2 %
    +24,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby769 473 €1 866 489 €3 075 666 €3 717 197 €2 940 917 €3 279 728 €1 283 427 €1 022 670 €1 746 005 €1 294 812 €1 381 662 €4 467 717 €5 099 958 €
Výsledok hospodárenia−22 636 €−34 684 €5 884 €15 235 €22 095 €15 810 €−15 331 €6 402 €92 806 €65 446 €−110 304 €331 768 €462 846 €
Aktíva spolu126 640 €335 061 €139 632 €390 969 €232 501 €311 479 €241 249 €151 193 €248 568 €256 283 €383 373 €763 779 €—
Vlastné imanie−35 650 €−13 014 €21 670 €15 785 €7 314 €1 029 €−14 781 €6 952 €88 765 €−44 558 €−110 004 €332 018 €—
Podané24. 6. 20269. 6. 202510. 6. 202412. 6. 202316. 6. 202224. 6. 202123. 6. 202021. 6. 201926. 6. 201829. 6. 201729. 6. 201625. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
54. z 112 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023030889
platiteľ od 12. 5. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pri Smaltovni 4, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Komanditná spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 5. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sr, vložka 914/B
Základné imanie
500 €
Hlavná činnosť
4683 Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebieľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2010
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 2026
  • Vedenie účtovníctvaod 2026
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4683), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202554. z 112
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 12. 2022Presun sídlaPri Smaltovni 4 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Údernícka 11 Bratislava - mestská časť Petržalka
  3. 30. 9. 2022Nový spoločníkRudolf Mayer, podiel 50 %
  4. 30. 9. 2022Nový spoločníkSonja Mayer, podiel 50 %
  5. 20. 10. 2016Presun sídlaÚdernícka 11 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Kopčianska 14 Bratislava
  6. 8. 5. 2010Vznik firmyKomanditná spoločnosť
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45544565

Bauhandels k. s. – tržby 769 tis. € – IČO 45544565