SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45548846

MAR&MAR s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2010
IČO
45548846
DIČ
2023036037
Sídlo
J. Grešáka 2745/10, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľErik Buzinkay

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MAR&MAR s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 15. 5. 2010. Vo vedení firmy: Erik Buzinkay. V roku 2025 mala firma tržby 77 tis. € (+16,9 %) a zisk 27 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať120. z 268 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
77 tis. €
Za rok
+17 %
Od 2013
+642 %
050 tis.100 tis.2013—2017+126 %2018−17 %2019+11 %2020−29 %2021−21 %2022+161 %2023+49 %2024+39 %2025+17 %
  • Najlepší rok
    2022, +161 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    35,1 %
    +14,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    77,6 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    71,8 %
    +26,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    7,5 %
    −66,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201520142013
Tržby76 952 €65 840 €47 330 €31 732 €12 139 €15 416 €21 675 €19 569 €23 470 €——10 370 €
Výsledok hospodárenia26 995 €13 769 €5 112 €1 437 €1 706 €822 €92 €204 €242 €10 527 €1 755 €111 €
Aktíva spolu37 615 €30 367 €13 854 €9 039 €6 992 €2 932 €2 943 €2 708 €2 899 €1 946 €4 406 €2 663 €
Vlastné imanie34 805 €7 811 €−5 958 €−11 070 €−12 205 €−13 910 €−14 732 €−14 823 €−15 027 €−15 822 €−26 349 €−28 103 €
Podané6. 2. 202614. 3. 20258. 3. 202415. 3. 202323. 6. 202224. 3. 202116. 6. 202028. 6. 20192. 7. 201827. 6. 201630. 3. 20154. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
120. z 268 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023036037
platiteľ od 1. 7. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
J. Grešáka 2745/10, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 5. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 23021/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
77390 Prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • prevádzkovanie výdajne stravyod 2010
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2010
  • pohostinská činnos a výroba hotových jedál pre výdajneod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 77390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025120. z 268
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 6. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 6. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2023036037
  3. 24. 9. 2022Nový spoločníkErik Buzinkay, podiel 100 %
  4. 25. 10. 2013Presun sídlaJ. Grešáka 2745/10 Bardejovpredtým Mičkova 27/451 Bardejov
  5. 30. 9. 2013Nový člen vedeniaErik Buzinkay, konateľ
  6. 9. 12. 2011Presun sídlaMičkova 27/451 Bardejovpredtým Andreja Svianteka 1626/1 Bardejov
  7. 15. 5. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45548846

MAR&MAR s. r. o. – tržby 77 tis. € – IČO 45548846