SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45552894

RELECON s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2010
IČO
45552894
DIČ
2023030581
Sídlo
Eduarda Nécseya 3168/3, 010 08 Žilina
firmy v okolí

KonateľMarián Račko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RELECON s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 11. 5. 2010. Vo vedení firmy: Marián Račko. V roku 2025 mala firma tržby 984 tis. € (−21,9 %) a zisk 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať55. z 500 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
984 tis. €
Za rok
−22 %
Od 2013
−30 %
02 mil.4 mil.2013—2014+19 %2015−3 %2016+16 %2017+57 %2018−33 %2019+62 %2020−47 %2021−19 %2022+17 %2023−38 %2024+27 %2025−22 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,9 %
  • Najlepší rok
    2019, +62 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,0 %
    −1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    1,5 %
    −1,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby983 799 €1 258 867 €990 995 €1 601 939 €1 368 692 €1 694 855 €3 205 973 €1 977 873 €2 940 635 €1 874 127 €1 618 144 €1 667 448 €1 396 003 €
Výsledok hospodárenia20 033 €46 658 €169 502 €227 568 €291 839 €224 004 €174 395 €138 209 €165 977 €62 859 €119 846 €182 426 €159 331 €
Aktíva spolu1 376 927 €1 636 896 €1 378 673 €1 417 109 €2 765 361 €1 148 984 €2 691 985 €855 777 €1 065 035 €1 205 644 €678 834 €961 750 €718 872 €
Vlastné imanie————1 416 294 €1 124 455 €900 451 €726 056 €596 051 €489 885 €483 987 €364 141 €200 714 €
Podané3. 7. 20263. 7. 202621. 10. 202421. 10. 202430. 6. 202231. 5. 20212. 11. 202031. 5. 201930. 4. 201815. 4. 20178. 4. 201629. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
55. z 500 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
7 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023030581
platiteľ od 20. 5. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Eduarda Nécseya 3168/3, 010 08 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 5. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 52882/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
27900 Výroba ostatných elektrických zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 2010
  • opravy, odborné prehliadky a odborné slúšky vyhradených elektrických zariadeníod 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2010
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2010
  • výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadeníod 2010
  • výroba strojov a prístrojov pre domácnosťod 2010
  • výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batériíod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných elektrických zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
10 zmlúv
spolu 691 tis. € · posledná 19. 5. 2025

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 27900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202555. z 500
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných elektrických zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 3. 7. 2026 · 3 záznamy

  1. 3. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 5. 12. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMarián Račko
  3. 11. 5. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných elektrických zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45552894

RELECON s.r.o. – tržby 984 tis. € – IČO 45552894