SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45553599

BUDEXPORT BRATISLAVA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2010
IČO
45553599
DIČ
2023041493
Sídlo
Alexandra Rudnaya 21, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Leo Kováč

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BUDEXPORT BRATISLAVA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 27. 5. 2010. Vo vedení firmy: Leo Kováč. V roku 2025 mala firma tržby 819 tis. € (−24,8 %) a stratu 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať405. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
819 tis. €
Za rok
−25 %
Od 2013
−23 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2015+26 %2016+7 %2017−4 %2018−5 %2019−10 %2020+9 %2021−16 %2022+12 %2023−43 %2024+56 %2025−25 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,2 %
  • Najlepší rok
    2024, +56 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,1 %
    −1,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -13,6 %
    −9,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -10,1 %
    −6,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    26,0 %
    +13,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby818 757 €1 089 299 €697 068 €1 228 200 €1 101 520 €1 305 728 €1 193 858 €1 320 561 €1 386 536 €1 439 371 €1 342 825 €—1 066 541 €
Výsledok hospodárenia−17 353 €−6 516 €−24 886 €83 423 €42 368 €93 470 €1 858 €21 705 €14 009 €25 609 €27 681 €25 106 €31 728 €
Aktíva spolu172 278 €166 254 €169 782 €209 297 €232 113 €182 516 €69 980 €85 624 €121 496 €109 020 €156 216 €171 702 €164 300 €
Vlastné imanie127 531 €144 884 €151 400 €176 286 €192 862 €150 494 €57 024 €55 166 €33 462 €19 453 €−6 156 €−33 837 €−58 943 €
Podané30. 6. 202631. 3. 202513. 5. 20247. 3. 20234. 3. 202210. 3. 202130. 3. 202029. 3. 201916. 3. 201829. 3. 201730. 3. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
405. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023041493
platiteľ od 7. 6. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Alexandra Rudnaya 21, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 5. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 52986/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2010
  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • skladovanieod 2010
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025405. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 5. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45553599

BUDEXPORT BRATISLAVA, s.r.o. – tržby 819 tis. € – IČO 45553599