SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45564639

APECO SK s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010

predtým entermaus_one s. r. o.

IČO
45564639
DIČ
2023042263
Sídlo
Rezedová 25, 821 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľPhDr. Adam Petrovič+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

APECO SK s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 23. 5. 2010. Vo vedení firmy: Adam Petrovič a Barbora Petrovičová. V roku 2025 mala firma tržby 61 tis. € (−20,8 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5758. z 15 640 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
61 tis. €
Za rok
−21 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014+164 %2015−35 %2016+26 %2017+271 %2018+20 %2019+24 %2020−14 %2021+48 %2022−3 %2023+67 %2024−25 %2025−21 %
  • Najlepší rok
    2017, +271 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    20,4 %
    +21,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    87,4 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,6 %
    +15,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    83,3 %
    −13,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby60 776 €76 717 €102 613 €61 531 €63 603 €43 020 €49 983 €40 208 €33 547 €9 031 €7 159 €11 080 €4 195 €
Výsledok hospodárenia12 410 €−599 €2 502 €4 203 €621 €−20 960 €4 228 €5 506 €6 142 €1 509 €−1 761 €−801 €−1 524 €
Aktíva spolu85 170 €54 572 €31 284 €52 992 €83 238 €57 607 €33 975 €22 937 €16 925 €5 500 €3 407 €5 166 €186 229 €
Vlastné imanie14 206 €1 796 €4 094 €−6 408 €−10 611 €−11 232 €9 728 €15 321 €9 815 €3 673 €2 164 €3 925 €−5 540 €
Podané20. 8. 202624. 3. 202517. 5. 202416. 3. 20237. 2. 202218. 2. 202116. 3. 202025. 2. 201930. 5. 20183. 2. 20173. 2. 20162. 3. 201528. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5758. z 15 640 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
6
posledné podané 1. 3. 2026
IČ DPH
SK2023042263
platiteľ od 1. 7. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rezedová 25, 821 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 5. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 65286/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
entermaus_one s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2010
  • administratívne služby,od 2010
  • vydavateľská činnosť,od 2010
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2010
  • počítačové služby,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 6 tis. € · posledná 4. 9. 2014

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255758. z 15 640
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 20. 8. 2026 · 8 záznamov

  1. 20. 8. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2026Zrušená registrácia DPH
  3. 1. 1. 2020Nový člen vedeniaMgr. Barbora Petrovičová, konateľ
  4. 24. 9. 2016Zmena obchodného menaAPECO SK s. r. o.predtým entermaus_one s. r. o.
  5. 24. 9. 2016Presun sídlaRezedová 25 Bratislavapredtým Mlynarovičová 11 Bratislava
  6. 21. 9. 2016Nový člen vedeniaPhDr. Adam Petrovič, konateľ
  7. 1. 7. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2023042263
  8. 23. 5. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45564639

APECO SK s. r. o. – tržby 61 tis. € – IČO 45564639