SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45568847

Hadron Slovakia, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45568847
DIČ
2023049963
Sídlo
Tomášikova 23/c, 821 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľFlorian Sailer+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Hadron Slovakia, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 28. 5. 2010. Vo vedení firmy: Florian Sailer a Valentyna Sailer. V roku 2025 mala firma tržby 171 tis. € (+38,2 %) a zisk 82 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2154. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
171 tis. €
Za rok
+38 %
Od 2013
+156 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+0 %2015+29 %2016+5 %2017−27 %2018+0 %2019+3 %2020+48 %2021+4 %2022+7 %2023−9 %2024+22 %2025+38 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,2 %
  • Najlepší rok
    2020, +48 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    48,0 %
    +5,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    68,4 %
    +6,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    56,7 %
    +25,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,1 %
    −32,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby170 705 €123 508 €101 180 €110 590 €103 516 €100 000 €67 744 €66 000 €66 000 €90 687 €86 421 €66 841 €66 654 €
Výsledok hospodárenia81 989 €52 408 €35 372 €27 280 €23 299 €21 190 €−16 170 €−13 390 €−12 772 €6 916 €15 315 €−230 €−16 466 €
Aktíva spolu144 530 €167 881 €96 310 €87 095 €55 146 €28 766 €39 831 €66 221 €81 123 €111 613 €62 232 €54 052 €49 454 €
Vlastné imanie119 842 €84 520 €67 484 €64 370 €37 091 €13 791 €−5 883 €10 286 €23 676 €36 448 €28 775 €14 419 €−10 965 €
Podané26. 3. 202630. 3. 202519. 3. 202428. 3. 202317. 2. 20222. 4. 20212. 3. 202014. 4. 201929. 4. 20183. 6. 201726. 5. 201622. 6. 201514. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2154. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023049963
platiteľ od 7. 7. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tomášikova 23/c, 821 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 5. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 65370/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
0 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252154. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 9. 2024Nový člen vedeniaValentyna Sailer, konateľ
  3. 4. 8. 2022Nový spoločníkFlorian Sailer, podiel 100 %
  4. 7. 7. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2023049963
  5. 28. 5. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45568847

Hadron Slovakia, s. r. o. – tržby 171 tis. € – IČO 45568847