SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45570787

REGIJA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žarnovica · od 2010
IČO
45570787
DIČ
2023040525
Sídlo
Pivovarská 214/2, 966 81 Žarnovica
firmy v okolí

KonateľIgor Reguly

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

REGIJA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žarnovica, v registri od 21. 5. 2010. Vo vedení firmy: Igor Reguly. V roku 2025 mala firma tržby 143 tis. € (−48,4 %) a stratu 25 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať109. z 249 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
143 tis. €
Za rok
−48 %
Od 2014
−73 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015+124 %2016−31 %2017+1 %2018+4 %2019−44 %2020+6 %2021−41 %2022+76 %2023+2 %2024−49 %2025−48 %
  • Priemerný rast ročne
    −11,2 %
  • Najlepší rok
    2015, +124 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -17,6 %
    −16,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -13,7 %
    −12,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -11,0 %
    −10,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    19,5 %
    −2,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby143 228 €277 601 €541 947 €533 470 €303 525 €512 031 €484 477 €863 759 €827 330 €817 445 €1 180 633 €527 170 €—
Výsledok hospodárenia−25 168 €−2 562 €13 274 €52 842 €−4 265 €39 234 €5 793 €45 955 €29 470 €24 237 €133 159 €105 608 €30 357 €
Aktíva spolu228 194 €266 045 €295 417 €381 416 €248 403 €296 272 €209 259 €261 514 €341 088 €198 748 €422 939 €222 536 €75 482 €
Vlastné imanie183 808 €208 976 €211 538 €198 265 €145 423 €149 688 €110 454 €104 661 €58 707 €29 237 €280 671 €147 511 €41 904 €
Podané10. 3. 202614. 3. 202514. 3. 202427. 6. 202314. 3. 202221. 6. 20212. 9. 202010. 9. 201914. 3. 201815. 3. 201715. 3. 201620. 3. 201522. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
109. z 249 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023040525
platiteľ od 6. 6. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pivovarská 214/2, 966 81 Žarnovica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 5. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 18285/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43910 Pokrývačské práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žarnovica.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2010
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2010
  • kovoobrábanieod 2010
  • klampiarstvood 2010
  • pokrývačstvood 2010
  • tesárstvood 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pokrývačské práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 3 tis. € · posledná 30. 5. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43910), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025109. z 249
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pokrývačské práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 6. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023040525
  3. 21. 5. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pokrývačské práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45570787

REGIJA s.r.o. – tržby 143 tis. € – IČO 45570787