SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45574031

ISBURJA Slovakia, k.s.

AktívnaKomanditná spoločnosť · Bratislava · od 2010
IČO
45574031
DIČ
2023057124
Sídlo
29. augusta 19, 811 09 Bratislava
firmy v okolí

Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osobaAudrone Šliužaite+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ISBURJA Slovakia, k.s. je komanditná spoločnosť so sídlom v obci Bratislava, v registri od 22. 6. 2010. Vo vedení firmy: Audrone Šliužaite a ISBURJA, s.r.o.. V roku 2025 mala firma tržby 139 tis. € (+0,3 %) a zisk 109 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2508. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
139 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2013
+55 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014+0 %2015+0 %2016+15 %2017−5 %2018+5 %2019+3 %2020+5 %2021+0 %2022+5 %2023+6 %2024+12 %2025+0 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,7 %
  • Najlepší rok
    2016, +15 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    78,1 %
    −0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    99,8 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    60,1 %
    −34,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    39,8 %
    +34,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby139 212 €138 818 €123 934 €116 921 €111 352 €111 352 €106 048 €102 960 €98 304 €103 533 €90 000 €90 000 €90 000 €
Výsledok hospodárenia108 692 €108 429 €96 501 €91 297 €88 105 €86 830 €80 329 €72 623 €76 410 €78 924 €68 807 €69 280 €68 578 €
Aktíva spolu180 968 €114 620 €187 778 €137 470 €186 624 €93 822 €164 436 €154 458 €81 547 €223 428 €147 248 €77 787 €209 866 €
Vlastné imanie108 942 €108 679 €96 751 €91 547 €88 355 €87 080 €80 579 €149 283 €76 660 €217 261 €138 337 €69 530 €207 123 €
Podané10. 6. 202630. 4. 20257. 6. 202425. 6. 202310. 6. 20229. 6. 20215. 3. 202027. 6. 201928. 6. 20182. 6. 201711. 6. 201628. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2508. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
29 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023057124
platiteľ od 1. 1. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
29. augusta 19, 811 09 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Komanditná spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 6. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sr, vložka 927/B
Základné imanie
250 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2010
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252508. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 10. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 10. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 7. 2011Presun sídla29. augusta 19 Bratislavapredtým Seberíniho 1 Bratislava
  3. 1. 1. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023057124
  4. 22. 6. 2010Vznik firmyKomanditná spoločnosť
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45574031

ISBURJA Slovakia, k.s. – tržby 139 tis. € – IČO 45574031