SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45580308

M7P down, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svätý Jur · od 2010
IČO
45580308
DIČ
2023056090
Sídlo
Hájniky 1262/14, 900 21 Svätý Jur
firmy v okolí

KonateľMiroslav Svatý

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M7P down, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svätý Jur, v registri od 15. 6. 2010. Vo vedení firmy: Miroslav Svatý. V roku 2025 mala firma tržby 570 tis. € (+164,0 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať169. z 1 275 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
570 tis. €
Za rok
+164 %
Od 2013
+847 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−89 %2015−15 %2016+2 %2017+84 %2018+6 %2019×7,42020+86 %2021−28 %2022+158 %2023−66 %2024+122 %2025+164 %
  • Priemerný rast ročne
    +20,6 %
  • Najlepší rok
    2019, ×7,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,9 %
    −1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,2 %
    −5,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,7 %
    −0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    44,2 %
    −40,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby570 284 €216 048 €97 342 €289 216 €112 041 €156 505 €84 315 €11 378 €10 700 €5 820 €5 716 €6 735 €60 195 €
Výsledok hospodárenia5 326 €4 872 €955 €11 812 €10 678 €−13 143 €1 776 €2 980 €3 623 €1 806 €3 582 €−860 €82 €
Aktíva spolu765 277 €472 115 €374 063 €228 349 €121 333 €98 061 €49 138 €14 795 €11 487 €9 525 €9 070 €6 380 €6 638 €
Vlastné imanie427 049 €71 723 €66 851 €65 896 €14 084 €3 406 €13 879 €13 909 €10 929 €7 306 €8 304 €4 722 €5 582 €
Podané30. 6. 202631. 3. 202530. 6. 202429. 6. 202317. 2. 20227. 6. 202129. 1. 202028. 3. 201913. 3. 201813. 3. 20178. 3. 20166. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
169. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023056090
platiteľ od 1. 5. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hájniky 1262/14, 900 21 Svätý Jur
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 6. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 65559/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svätý Jur.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • fotografické služby,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach,od 2010
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2010
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac osem miest na sedenie,od 2010
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla,od 2010
  • diskotekárska činnosť,od 2010
  • ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych a spoločenských podujatí,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025169. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 5. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2023056090
  3. 15. 6. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45580308

M7P down, s. r. o. – tržby 570 tis. € – IČO 45580308