SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45583463

medianet B2B Publishing s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45583463
DIČ
2023060655
Sídlo
Pšeničná 12156/10, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
firmy v okolí

KonateľChristian Radda

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

medianet B2B Publishing s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice, v registri od 29. 5. 2010. Vo vedení firmy: Christian Radda. V roku 2025 mala firma tržby 243 tis. € (−2,3 %) a zisk 110 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať102. z 805 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
243 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2014
−49 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015−36 %2016−24 %2017−1 %2018+11 %2019+4 %2020−22 %2021+33 %2022−4 %2023−3 %2024+0 %2025−2 %
  • Priemerný rast ročne
    −5,9 %
  • Najlepší rok
    2021, +33 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    45,4 %
    −0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,4 %
    −7,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    21,3 %
    −6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,8 %
    −3,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby242 756 €248 526 €248 395 €257 066 €268 258 €201 401 €259 288 €249 847 €226 057 €229 113 €300 247 €472 101 €—
Výsledok hospodárenia110 236 €114 950 €110 476 €101 620 €143 610 €104 344 €86 235 €133 144 €109 251 €−331 714 €157 393 €297 979 €250 856 €
Aktíva spolu518 478 €421 601 €450 250 €545 228 €450 801 €576 165 €473 516 €374 152 €234 513 €241 085 €692 972 €759 848 €805 515 €
Vlastné imanie514 502 €404 266 €439 316 €542 840 €441 220 €554 358 €450 015 €363 780 €230 636 €121 385 €610 492 €751 078 €703 955 €
Podané27. 3. 202620. 3. 20252. 4. 202429. 3. 202315. 3. 20221. 4. 202131. 3. 202018. 3. 201929. 3. 20189. 3. 201731. 5. 201631. 3. 20159. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
102. z 805 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023060655
platiteľ od 15. 7. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pšeničná 12156/10, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 5. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 65419/B
Základné imanie
175 000 €
Hlavná činnosť
58190 Ostatné vydavateľské činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • administratívne služby,od 2010
  • reklamné a marketingové služby,od 2010
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2010
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vydavateľské činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 58190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025102. z 805
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vydavateľské činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 3. 2023Nový spoločníkChristian Radda, podiel 100 %
  3. 16. 8. 2022Presun sídlaPšeničná 12156/10 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupicepredtým Školská 715 Rovinka
  4. 7. 9. 2010Presun sídlaŠkolská 715 Rovinkapredtým Panenská 6 Bratislava
  5. 15. 7. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2023060655
  6. 29. 5. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vydavateľské činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45583463

medianet B2B Publishing s. r. o. – tržby 243 tis. € – IČO 45583463