SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45584044

Eyna s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2010

predtým MUDr. Ľubica Kapalová s.r.o.

IČO
45584044
DIČ
2023045882
Sídlo
Bellušova 18, 974 01 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľMUDr. Juraj Fabka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Eyna s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 5. 6. 2010. Vo vedení firmy: Juraj Fabka. V roku 2025 mala firma tržby 282 tis. € (+15,1 %) a stratu 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať546. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
282 tis. €
Za rok
+15 %
Od 2016
+547 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2016—2017+6 %2018+0 %2019+63 %2020+15 %2021+28 %2022+25 %2023+51 %2024+17 %2025+15 %
  • Najlepší rok
    2019, +63 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,5 %
    −10,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -4,6 %
    −16,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,3 %
    −13,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    29,5 %
    +14,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby281 665 €244 611 €209 397 €138 882 €110 754 €86 541 €75 291 €46 111 €46 110 €43 515 €———
Výsledok hospodárenia−6 976 €19 151 €48 820 €32 269 €21 792 €23 322 €25 620 €7 259 €12 230 €11 222 €8 748 €7 547 €6 205 €
Aktíva spolu214 450 €185 240 €218 420 €146 105 €95 049 €66 399 €58 556 €18 174 €59 606 €47 355 €37 198 €29 201 €24 483 €
Vlastné imanie151 258 €158 233 €166 342 €117 522 €85 253 €63 460 €40 138 €14 518 €54 808 €45 735 €35 860 €28 015 €20 468 €
Podané30. 3. 202612. 3. 202526. 3. 202429. 6. 202327. 6. 202229. 6. 202128. 4. 202030. 4. 201910. 3. 201828. 3. 201722. 3. 201623. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
546. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bellušova 18, 974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 6. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 18393/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MUDr. Ľubica Kapalová s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2010
  • reklamné a marketingové službyod 2010
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2010
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2010
  • poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživyod 2010
  • vydavateľská činnosťod 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
36 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025546. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 5. 2018Zmena obchodného menaEyna s.r.o.predtým MUDr. Ľubica Kapalová s.r.o.
  3. 11. 5. 2018Presun sídlaBellušova 18 Banská Bystricapredtým Azalkova 6529/20 Banská Bystrica
  4. 26. 4. 2018Nový člen vedeniaMUDr. Juraj Fabka, konateľ
  5. 5. 6. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45584044

Eyna s.r.o. – tržby 282 tis. € – IČO 45584044