SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45591245

XINT, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2010
IČO
45591245
DIČ
2023062525
Sídlo
Na Čerešňovom vrchu 3564/16, 949 11 Nitra - Klokočina
firmy v okolí

KonateľMarián Kapalla+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

XINT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra - Klokočina, v registri od 23. 6. 2010. Vo vedení firmy: Marián Kapalla a Mária Kapallová. V roku 2025 mala firma tržby 645 tis. € (−25,5 %) a zisk 41 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať232. z 1 593 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
645 tis. €
Za rok
−26 %
Od 2014
+70 %
0500 tis.1 mil.2014—2015+32 %2016−14 %2017+15 %2018+38 %2019+3 %2020−34 %2021+11 %2022+42 %2023+12 %2024+6 %2025−26 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,9 %
  • Najlepší rok
    2022, +42 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,3 %
    −0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,4 %
    −7,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,7 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    40,9 %
    −22,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby645 482 €866 494 €818 550 €731 217 €513 154 €461 587 €698 254 €680 901 €493 329 €430 707 €499 830 €379 498 €—
Výsledok hospodárenia40 718 €59 438 €33 076 €58 665 €44 696 €13 564 €57 549 €38 466 €−257 250 €5 441 €−7 277 €1 332 €10 387 €
Aktíva spolu603 393 €867 790 €825 632 €795 018 €679 498 €605 378 €461 822 €434 172 €362 154 €606 704 €496 623 €505 987 €373 161 €
Vlastné imanie356 623 €315 904 €256 466 €223 390 €168 664 €123 967 €110 528 €54 902 €16 436 €417 904 €268 023 €17 099 €15 767 €
Podané27. 3. 202626. 3. 202527. 3. 202412. 6. 202316. 6. 202224. 6. 20213. 3. 20206. 3. 201926. 3. 201827. 2. 20172. 3. 201612. 3. 20158. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
232. z 1 593 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023062525
platiteľ od 1. 8. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Na Čerešňovom vrchu 3564/16, 949 11 Nitra - Klokočina
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 6. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 26943/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra - Klokočina.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • organizovanie kurzov, školení a prednášokod 2010
  • organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatíod 2010
  • prenájom motorových vozidielod 2010
  • maloobchod s použitým tovaromod 2010
  • prenájom strojov, prístrojov a zariadeníod 2010
  • podnikateľské poradenstvo v oblasti obchoduod 2010
  • predaj s elektronickým zariadenímod 2010
  • skladovanieod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 10. 11. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025232. z 1 593
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 20. 4. 2026 · 5 záznamov

  1. 20. 4. 2026Nový člen vedeniaMária Kapallová, konateľ
  2. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 15. 2. 2018Presun sídlaNa Čerešňovom vrchu 3564/16 Nitra - Klokočinapredtým Červeňova 14 Nitra
  4. 1. 8. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2023062525
  5. 23. 6. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45591245

XINT, s.r.o. – tržby 645 tis. € – IČO 45591245